Ücretsiz Scripti indir

Grupo Chat v3.1 – Sohbet Odası ve Özel Sohbet Scripti İndir

0

Grupo Chat v3.1 – Sohbet Odası ve Özel Sohbet Scripti İndir

Grupo Pro is a PHP based Chat Room & Private Chat Script which includes a wide range of features like Unlimited Chat Rooms, One to One Chat, Language Manager, User Profiles, Group roles, Badges, Site Roles, Audio player, Site Adverts, Push Notifications, WordPress Integration, Profanity Filter, Landing Page and tons of other features.

Grupo Pro, Sınırsız Sohbet Odası, Bire Bir Sohbet, Dil Yöneticisi, Kullanıcı Profilleri, Grup rolleri, Rozetler, Site Rolleri, Ses oynatıcı, Site Reklamları, Push gibi çok çeşitli özellikleri içeren PHP tabanlı bir Sohbet Odası ve Özel Sohbet Komut Dosyasıdır. Bildirimler, WordPress Entegrasyonu, Küfür Filtresi, Açılış Sayfası ve tonlarca başka özellik.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. Nosa Yazılım olarak, işleriniz için güncel teknolojilere uygun mobil uyumlu tasarımlar hazırlamaktadır. İletilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan tasarımlar hazırlıyoruz.

  2. Bağlantıya tiklayarak korsan taksi çağırabilirsiniz.

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general