Ücretsiz Scripti indir

WP Rentals v2.8.1 – Rezervasyon Konaklama WordPress Teması İndir

0

WP Rentals v2.8.1 – Rezervasyon Konaklama WordPress Teması İndir

WP Rentals, kiralama platformunuzu oluştururken size zaman ve para kazandıran benzersiz bir WordPress rezervasyon temasıdır. Ya temayı tek bir sahip olarak kullanıyorsunuz ya da kullanıcıların günlük ya da saatlik kira için listeleri (mülkleri ya da nesneleri) kaydetmelerine ve yayınlamalarına izin veriyorsunuz, Rentals size garanti verdi.

150’den fazla tema seçeneği ve 20 fiyat seçeneği ile bu tema, başarılı bir kiralama işi oluşturmak ve ondan para kazanmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Müsaitlik takviminizi Airbnb, HomeAway vb. Diğer platformlarla kolayca senkronize edin.

Temamız, Avrupa Şerit Ödemeleri için SCA Yönetmeliği ile güncel. Ayrıca, müşterilerin WooCommerce ve tüccarlarının WooCommerce aracılığıyla yapılan rezervasyonlar için ödemeleri işleme koymalarına izin veriyoruz. WooCommerce aracılığıyla ödenen Anında Rezervasyon ödemeleri, kullanıcı girişi yapmaz.

WpRentals herhangi bir dile çevrilebilir ve Weglot, TranslatePress veya WPML gibi 3. taraf Eklentileri ile çok dilli bir web sitesi olarak kullanılabilir.

Çeviriler Dahil:
İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca. Lütfen çevirilerin küçük düzenlemeler gerektirebileceğini unutmayın.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general