Ücretsiz Scripti indir

WordPress Premium Haber Teması

4

Ücretsiz WordPress Premium Haber Teması İndir

Temaya ait daha önce şurada yazdığım yazı ile birlikte tanıtımı ve Mayıs 2014 yılında satışa başlayarak piyasaya çıkarttığım ve güncelleme konusunda iş yoğunluğum nedeniyle istediğimiz gibi ilerleyemediğim WordPress uyumlu haber temasını ücretsiz dağıtma kararı aldım. Warez konusunda çok sıkı davranarak, bu kadar ilgi görmesine rağmen illegal platformlarda paylaşılmaması ve kırılamamış olması bizi çok sevindirmişti.

Ancak temanın geleceği olmadığını düşündüğüm, ihtiyacı olanların da kullanmasını istediğim için ücretsiz olarak dağıtma kararı almış bulunuyorum. Temaya ait tüm detaylar dosya içerisinde mevcut olup, dökümantasyon klasörü içerisinde bulunan yönergelerle temayı çok rahat kurup, çalışır hale getirebilirsiniz.

Temaya ait tüm detaylar için buraya bakabileceğiniz gibi şuradan da detaylarını inceleyebilirsiniz. Temayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Demodaki temaya ait XML dosyasını dosyasını da paylaşıyorum. Kurulum yapamayanlar demoda bulunan tüm içerik bu XML’de mevcuttur. XML’i indirmek için buraya tıklayınız.

Demodaki temaya ait full veritabanı dosyasını da paylaşıyorum. Kurulum yapamayanlar veritabanı içerisinde bulunan site adresini değiştirerek direkt upload yaparlarsa, tema sorunsuz çalışacaktır. Demodaki DB indirmek için burayatıklayabilirsiniz.

NOT: Demodaki kullanıcı adı: admin olup şifresi: JIJSM$y5^)X6!YI0a0GsAR@5 ‘dir.

Alıntı “www.kaantukek.com”

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

1 Comment
  1. link aktif değil…. temin edebilirmisiniz?

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general