Ücretli

Vip Evlilik Ve Esc vb Arkadaşlık Scripti

0

Vip Evlilik Ve Escort vb Arkadaşlık Scripti

Dinamik Ön Uç Tasarımı

Sizin için geliştirdiğimiz harika bir özellik. Yönetici panelinden yönetici, ön tasarımını ihtiyaç olarak kolayca düzenleyebilir. Sayfa bilge yapısı ve tasarım öğesi yönetici alanına kaydedilmiştir. Ana sayfa birkaç bölüme ayrılmıştır ve her bölüm yönetici için tamamen taşınabilir bir seçenektir. Sayfanızı benzersiz kılmak için farklı tasarım türleri zaten verilmiştir. Herhangi bir kodlamayı bilmeden, toplam yapıyı ve tasarımı birkaç tıklamayla değiştirebilirsiniz. Ayrıca, önyüz yazı tiplerini, logo ve favicon da değiştirebilirsiniz.


Çoklu Tema Renkleri

Siteniz için istediğiniz tema rengini seçebileceğiniz ve kendi tarzınızda büyüleyici görünmesini sağlayabileceğiniz bu olağanüstü özelliği size gösterdik. Yönetici, Tema panelini istediği zaman Yönetici panelinden özelleştirebilir.


Dinamik Abonelik sistemi

Bir kullanıcı, bu sistemi kullanmak ve bir Premium Üye olmak için bir Dinamik Abonelik Sistemi verdik. Temel olarak, bir üye kayıt edildiğinde, sistemimizde varsayılan olarak ücretsiz üye olarak kabul edilir. Ücretsiz üyelerin profillerine çok sınırlı erişimi vardır. Bir üyeye tam erişim sağlamak için üyeliğini bir Premium Plan satın alarak yapılabilecek olan Premium üyeliğe yükseltmek zorundadır. Abonelik sistemimizi, bir üyenin planlarını kolayca satın alabileceği veya geliştirebileceği ve sistemimizi tamamen kullanabileceği bir şekilde geliştirdik. En popüler ödeme yöntemlerinden ikisi sistemimize entegre edilmiştir, böylece kullanıcı istediği planı satın alabilir: Paypal & Stripe.


Premium Üyelik

 Bir üye Premium Üyelik almak için Premium Planlardan herhangi birini satın alabilir. Premium Üyelerin aşağıdaki seçenekleri kullanmak için erişimleri olabilir:

Diğer üyelere ilgi gösterme

Galeri’deki Fotoğrafları Gönderin

Happy Hikayeleri Gönderin

Doğrudan Mesajlaşma.

Tüm bu özelliklerin bir kullanıcı tarafından satın alınan plana göre sınırları olması dikkat çekicidir. Premium üyeler ayrıca, Listeleme sayfasındaki adlarının yanında bir rozet alacaktır.


Ana Sayfa Arama

Sistemimizde “Arama” en önemli seçeneklerden biridir. Üyelerimiz için en önemli arama motorunu geliştirdik. Bu arama motoru, kullanıcılarınızın Cinsiyet, Yaş, Din, Ana Dil ve Yükseklik düzeyindeki üyelerini filtreleyebildiği kadar spesifiktir.


Kişisel mesajlaşma

Sistemimizde mesajlaşma bölümü birbiriyle iletişim kurabilen tamamen otomatik bir akıllı sistemdir. Bir premium üye, başka bir premium üyeyle mesajlaşmayı yapabilir. Birileri, her belirli üyeye mesajlaşmayı sağlamak için mesaj göndermek zorundadır.  


Takip etme

Herhangi bir üye başkalarını takip edebilir ve profillerinde takip edilen üye listesine sahip olabilir. Bir üye takiben, takip edilen üye için yeni bir takipçi eklenecektir.


Kısa liste

Bir üye (ücretsiz / premium) başkalarını kısa listeye ekleyebilir ve profillerinde kısa listeye eklenmiş üyelerin listesine sahip olabilir.


Aldırmamak

Bir üye sistemimiz aracılığıyla istediği herhangi bir kullanıcıyı Yoksaydırabilir.Gösterilen üyeler ayrı ayrı listelenir. Listeden kullanıcılar göz ardı edilen üyelerin tekrar açılmasını engelleyebilir.


Akıllı bildirimler

Sistemimizi geliştirdik, böylece üye diğer üyeler tarafından yapılan tepkiler hakkında bilgilendirilecek. Bir üye ilgisini ifade ederse veya başkaları tarafından ifade edilen ilgiyi kabul ettiğinde / reddettiğinde, sistemimiz tarafından bilgilendirilir.

Demo

Admin Demo

Satın Al

Fiyat : 999 Tl

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general