Ücretsiz Scripti indir

VideoCloud – Video Ve Film Sitesi İçin WordPress Tema

0

VideoCloud – Video Ve Film Sitesi İçin WordPress Tema İndir

VideoCloud, Vlog gibi her türlü video sitesi için en uygun ücretsiz, duyarlı ve mobil uyumlu bir video WordPress temasıdır. % 100 Ücretsizdir ve WooCommerce ile Uyumludur. Bu ücretsiz tema HappyThemes tarafından geliştirilmiştir.

Duyarlı / Mobil Uyumlu
VideoCloud teması tamamen mobil uyumludur, yani web siteniz her tarayıcı, cihaz ve ekran boyutu için mükemmel şekilde optimize edilir.

Tema Özelleştirici
Tema özelleştirici, temanın ayarlarını, renklerini ve içeriğini değiştirmenize ve bu değişikliklerin bir önizlemesini gerçek zamanlı olarak görmenize olanak tanır.

Yerelleştirme / Çeviri Hazır
Temanın herhangi bir ana dile çevrilmesi kolaydır. Birden fazla dile çeviriye% 100 hazır. Herhangi bir dilde bir site oluşturmak için bu temayı kullanabilirsiniz.

Temiz Kod
Tema kodu, temanın temiz ve hafif olmasını sağlamak için profesyonelce yazılmıştır. Bu, geliştiricilerin yorumları okumasını kolaylaştırır ve genel olarak web sitenizin hızını artırır.

Hız Optimize Edildi
VideoCloud, çok hızlı bir sayfa yükleme hızına sahip hafif bir WordPress temasıdır. Her özellik, SEO ve kullanıcı deneyimini iyileştiren en uygun şekilde yüklenmesini sağlamak için hız açısından test edilmiştir.

Arama Motoru Optimize Edilmiş (SEO)
VideoCloud temasının tasarımında ve geliştirilmesinde SEO en öncelikliydi. Bu tema, sitenizin Google’da yüksek sıralamalarını garanti eden tüm önemli sayfa içi SEO özellikleriyle birlikte gelir.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general