Ücretsiz Scripti indir

VCİTY – Online Tarayıcı Oyun Scripti Tamamen Türkçe

4

VCİTY – Online Tarayıcı Oyun Scripti Tamamen Türkçe

City, en yeni web teknolojileriyle geliştirilmiş çevrimiçi bir tarayıcı oyun platformudur. vCity, kendi çevrimiçi tarayıcı oyununuzu oluşturmanıza yardımcı olacak çok işlevli bir oyun betiğidir, çünkü istediğiniz tarayıcı oyununu değiştirmek ve değiştirmek için birçok seçenek ve ayar vardır. vCity, en yeni web teknolojileriyle geliştirilmiş çevrimiçi bir tarayıcı oyun platformudur. vCity, kendi çevrimiçi tarayıcı oyununuzu oluşturmanıza yardımcı olacak çok işlevli bir oyun betiğidir, çünkü istediğiniz tarayıcı oyununu değiştirmek ve değiştirmek için birçok seçenek ve ayar vardır.
İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilir ve dünyanın en saygın sanal yaşam oyununu oluşturmanıza yardımcı olur.
vCity tamamen işlevsel bir tarayıcı tabanlı oyun motorudur. Kendi oyun web sitenizi dakikalar içinde verimli bir şekilde oluşturabileceğiniz, kullanımı kolay, özelliklerle dolu bir PHP betiği.
Ayrıca vCity’nin önemli özelliklerinden biri de, oyunda entegre ücretli servisler aracılığıyla gerçek para kazanabilmenizdir – sadece onu satın almak için yatırım yapın ve gerçek para kazanabileceğiniz kendi oyununuzu yaratın.
Oyunda oyuncular, sanal yaşamlarını oyuna başlatabilmek için ücretsiz bir ev ve karakter alırlar. Oyuncular, saygısını geliştirmek için araçlar, mülkler, eşyalar, evler, garajlar, hangarlar, rıhtımlar, evcil hayvanlar ve diğer birçok şeyi satın alabilirler. Oyuncular, karakterlerini yükseltmek için ekstra para, altın, deneyim ve diğer bonuslar kazanmak için oyuna, okula, spor salonuna, hastaneye ve diğer yerlere gitme şansına sahipler.
vCity metin tabanlı RPG (MMORPG) online web tarayıcısı oyun php betiktir.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. Hocam selam, scriptin 2.1 sürümü elinizde varsa paylaşabilir misiniz?

  2. bu scripti Türkçeleştiren tugay özbilgiç’di sanırsam yeni sürüm için türkçesi mevcutmudur acaba ?

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general