Ücretsiz Scripti indir

Udemy Benzeri Script 2022 İndir

0

Udemy Benzeri Script 2022 İndir

Öğretmenler veya eğitmenler uzmanlıklarına göre sınırsız sayıda kurs, video dersi ve belge oluşturabilir ve öğrenciler bu kurslara kaydolabilir ve kendilerini her zaman ve her yerden yetenekli yapabilirler.

AKADEMİ online öğrenme için bir pazar script. Burada öğrenciler ve öğretmenler, yapılandırılmış bir ders tabanlı sistem aracılığıyla bilgiyi paylaşmak için bir araya getirilmektedir. Öğretmenler veya eğitmenler uzmanlıklarına göre sınırsız sayıda kurs, video dersi ve belge oluşturabilir ve öğrenciler bu kurslara kaydolabilir ve kendilerini her zaman ve her yerden yetenekli yapabilirler.
Bu yüzden ACADEMY’yi kurarak kurslarınızı satmaya başlayın ve bugün çevrimiçi işinizi yapın.

Kurs eğitmeni/yöneticisi için hızlı başlangıç kılavuzu​

 • Yazılımı kullanmadan önce sağlanan tüm belgeleri dikkatle okuyun
 • “Yükleme ve Güncelleme” kılavuzunu dikkatle takip eden uygulamayı yükleyin
 • Sisteminizi düzenlemek için site yöneticisi olarak giriş yapın
 • İlk olarak sol kenar çubuğu menüsündeki Ayarlar seçeneğinden Sistem Ayarlarınızı ve Ödeme Ayarlarınızı güncelleyin. Ayrıca, Sistem Ayarları’nda geçerli bir YouTube API anahtarı ve geçerli bir Vimeo API anahtarı verdiğinizden emin olun.
 • Ayarlar’ı başarıyla güncellediyseniz, aynı sol kenar çubuğu menüsünden Kategoriler seçeneğine gidebilir ve Kategoriler oluşturabilirsiniz.
 • Kategori oluşturduktan sonra, belirli bir Kategori altında Alt kategoriler oluşturabilirsiniz. Alt kategoriler oluşturmak için Kategoriler sayfasına gidebilir, belirli bir kategori seçebilir, Eylem açılır menüsüne tıklayabilir ve Alt Kategorileri Yönet’i seçebilirsiniz. Sizi Alt Kategoriler sayfasına götürecektir. Artık “+Alt Kategori Ekle” düğmesine tıklayıp alt kategori oluşturmak için gerekli tüm alanları doldurabilirsiniz.
 • Şimdi bazı Dersler oluşturmak için zamanı. Bir kurs dikkatle oluşturmak zorunda tüm video dersleri içerecektir beri. Sol menüden Kurslara geç seçeneğini , “+Kurs Ekle” butonuna tıkladıktan sonra “Kurs Formu Ekle” butonuna tıklayarak “Kurs Formu Ekle” butonuna ulaşabilirsiniz. Tüm alanları dikkatlice doldurun
 • Her Kursun en az bir Bölümü olmalıdır. Çünkü sonunda belirli bir kursun belirli bir bölümü altında bir ders eklemek zorunda kalacaktır. Yani, şimdi en az bir bölüm oluşturmak zorunda kalacak. Kurslar sayfasına geçin, belirli bir kurs seçin, eylem açılır menüsüne tıklayın ve Bölümü Yönet’i seçin. Yönet Bölümü’ne tıkladıktan sonra şu anda boş olan Bölümün listesini alırsınız. “+Bölüm Ekle” düğmesine tıklayarak bir tane oluşturmanız gerekir
 • Bir Kurs ve bir bölüm veya birden fazla bölüm oluşturduğunuz için, artık bir ders oluşturabileceksiniz. Şimdi tekrar Kurs sayfasına geçelim, belirli bir kurs seçelim, Eylem açılır düğmesine tıklayalım, Dersi Yönet’i seçin. Ayrıca oluşturduğunuz derslerin listesini de gösterir. Yeni eklemek için “+Ders Ekle” butonuna tıklayabilirsiniz

Kurs öğrencileri için hızlı başlangıç kılavuzu​

 • Uygulama zaten yüklendiğinden beri. Öğrenci sadece uygulama URL’si vurarak web sitesine erişebilirsiniz
 • Bir öğrenci URL’ye her vurduğunda giriş sayfası görüntülenir. Ana sayfadan, bir öğrenci belirli bir dersi arayabilir, en iyi dersleri alabilir, en son on dersten alınabilir, kategori tabanlı dersler alabilir. Bir öğrenci henüz kayıtlı değilse kaydolabilir. Eğer bir öğrenci zaten kayıtlıysa giriş yapabilir. Öğrenci Alışveriş Sepetlerine ders ekleyebilir veya İstek Listelerine ekleyebilir
 • Öğrenciler sadece bir ders küçük resmi tıklayarak ders bilgilerini görebilirsiniz. Ders ayrıntıları sayfası, Başlık, Açıklama, Sonuçlar, Dersin ön koşulları, Ders listesi Eğitmen detayları ve değerlendirme ve değerlendirmeler gibi bir kurs la ilgili tüm temel bilgileri içerir. Kullanıcı burada bir kurs genel bakış görebilirsiniz . Nulled Script
 • Öğrenci kursu satın almak istiyorsanız bu dersleri kendi arabasına eklemeli
 • Alışveriş sepetine bir kurs ekledikten sonra, bir öğrenci sepetiöğelerini görmek istiyorsa, üstbilginin sepeti simgesinin üzerinde gezinirken görünen Sepete Git düğmesine tıklayarak Alışveriş Sepeti sayfasına gidebilir.
 • Öğrenci isterse alışveriş sepeti sayfasından dersleri kaldırabilir. Script İndir
 • Alışveriş sepeti sayfasının sağ tarafında sepet öğelerinin toplam fiyatı yer almaktadır. Bunun altında Checkout düğmesi var. Eğer öğrenci check-out yapmak isterse Checkout butonuna tıklayabilir ve bu derslerin ücretini ödeyebilir.
 • Başarılı bir çıkış yaptıktan sonra öğrenci derslerimi Derslerim menüsünden görebilirsiniz. Öğrenci, profil görüntüsünün üzerinde üstbilgiden gezinerek Derslerim düğmesini alır.
 • Kurslar sayfamda o öğrenci tarafından satın alınan tüm dersler gösterecektir. Öğrenci Derslerim sayfasındaki küçük resme tıklayarak dersleri oynayabilir.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general