Ücretsiz Scripti indir

Ücretsiz WordPress Film Botu İndir / Super Bot V1.3

0

Ücretsiz WordPress Film Botu İndir / Super Bot V1.3

Eğer WordPress tabanlı bir Film Siteniz varsa veya WordPress Tabanlı bir Film Sitesi Açmayı Düşünüyorsanız Kesinlikle Size Çalışan bir WordPress Film Botu Lazım Diyebilirim.
Film Sitesi emek isteyen ve yönetmesi zor olan bir uğraştır.Güncel Filmleri upload etmek , Filmin konusunu yazmak , Yorumlar ile uğraşmak kesinlikle çok zaman alan ve uğraşması zor olan bir iştir.Bir çok Webmaster Film Botu kullanarak bu sıkıcı işten kurtulmuş olur.Tabi kaliteli ve sorunsuz bir Film Botu bulmak Pekte Kolay Değildir.
Korkusuz Yazar Olarak Sizler için her zamanki gibi en iyisini ayarladık.Normal Şartlarda bu kadar gelişmiş bir Film Botu için Webmasterlara yüklü bir ücret ödemeniz gerekir Lafı Fazla uzatmadan WordPress Film botumuzu Tanıyalım.

<— WordPress Film Botu Özellikler —>
WordPress Film Botu Sorunsuzca Güncel Olarak Film Çekebilmektedir.
WordPress Film Botu ‘muzKeremiya 4CineUpOzMovieBayMovie2Basizle V5Tahamata V3Temalarında Sorunsuz Olarak Çalışabilmektedir Hatta twenty eleven temasında bile sorunsuzca kullanabilirsiniz Kısacası Tüm WordPress Temaları ile %100 uyumlu WordPress Film Botudur.
Kayıt , Resim Boyutlandırma , Kurulum ve Güncelleme Gibi işlemleriWordPress Fonksiyonlarını Kullanarak yapar.Diğer Film Botlarına Göre çok daha hızlı işlem yapar.
Film Temalarında Page-Speed ‘i etkileyen sorunlardan birisi olan Film Afiş BoyutunuWp-Admin Medya Ayarlarında vereceğiniz resim boyutlarına göre yapılandıraraktemanızdaki resim boyutları dahilinde resimleri küçültür.Ekstra resim boyutlandırma eklentilerine olan ihtiyacı tamamen ortadan kaldırır.
<— Kurulum —>Dosyaları wp-content/plugins dosyasına atıp wordpress panelinizin eklentiler kısmından aktifleştirin.Sorunsuz Olarak Film Botumuzu Kullanabiliriz.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general