Ücretsiz En İyi 5 Video Scripti

-1

Ücretsiz En İyi 5 Video Scripti

Merhaba arkadaşlar bugün size ücretsiz en iyi 5 video scriptini anlatacağım. Pek nedir bu video scripti, ne işe yarar bu video scriptleri ve ücretsiz şekilde nasıl bulabiliriz.

Dünya’da en çok girilen siteleri bilirsiniz mutlaka. Web kullanıcıları olsun mobil veya tablet kullanıcıları olsun hepsi en çok video izleme sitelerinde vakit geçirirler.

Webmasterlar’da bu yüzden artık video izleme siteleri üzerinden dudak uçuklatacak paralar kazanmaya başladı. Siz izledikce onlar kazanıyor 🙂 nasıl ? kulağa hoş geliyor dimi. Peki bu siteleri kullanırkan neye ihtiyaç duyuyorlar. Tabikide bir adet Script’e. Bir çok video scripti var fakat bunların çoğu ücretli PhpScripttr.Com size bugün en iyi ücretsiz 5 tane video scriptini tanıtacak.

1 – ) Video Venue Video Paylaşım Scripti

Bu ücretsiz script ile video paylaşım ağınızı kurabilir. Videolarınızı yayınlayabilir izletebilir ve siteye gelen ziyaretcilerinize kullanıcı kaydı yaparak sitenizi sık sık ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

Venue Ücretsiz Video Scripti İndirmek İçin

2- ) AVS 6.0 – Adult Video Script

Avs video scripti en çok yetişkin sitelerde kullanılsada normal kullanıcılar içinde editlenebilir halde. Bu ücretsiz video scriptinin kullanımı tamamen size kalmış durumda : )

Avs Ücretsiz Video Scripti İndirmek İçin

3-) VideoPRO Video Paylaşma Scripti

Eski bir video scripti olmasına rağmen kullanışlı bir script. Script ingilizce dilinde fakat scripti kurdukdan sonra dosyalarında ingilizce kelimeleri bulup türkce hallerini yazarsanız kolayca türkceye çevirebilirsiniz scriptti.

VideoPro Ücretsiz Video Scripti İndirmek İçin

4-) VineScript v1.3.2 – Vine Video Yayınlama Scripti

VineScript ücretsiz video scripti , Vinescope’la benzer olan, 6 saniyelik videolar için bir video Platformu, kullanıcıların arkadaşlarına veya takipçilerine üzüm bağı, yorum, paylaşma ve beğenme olanağı sunmalarına izin veriyor.

VineScript Ücretsiz Video Scripti İndirmek İçin

5-) CMS Video Portal Scripti

Tek bir tuşa basarak bu ücretsiz video scriptini kurabilirsiniz. Binlerce video yükleyerek youtube , izlesene , dailytmotion tarzı video sitesinizi hızlıca kurabilirsiniz.

Cms Video Portal Ücretsiz Video Scripti İndirmek İçin

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general