Ücretsiz Scripti indir

SongCharts v1.0 Müzik Dinletme Scripti – Top Songs Charts and Music Search Engine

1

SongCharts betiği ile birkaç dakika içinde kendi tam otomatik şarkı listelerini ve müzik arama motoru web sitesini çalıştırabilirsiniz. Ziyaretçilerinizin şarkıları aramasını ve indirmesini ve en iyi şarkılar çizelgeleri ile en iyi yeni müzik şarkılarını keşfetmesini sağlayın.

Yeni müzik keşfetmek, YouTube’un ve iTunes API’nin gücünü birleştirerek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı SongCharts, web sitenizin ziyaretçileri, en yeni şarkıyı aramak, indirmek ve müzik videolarını izlemek, en iyi şarkı şemalarını keşfetmek ve ziyaretçileri korumak için çok daha fazlasını sunar ağırladı.

Bu PHP betiğini yüklemesi kolay, mobil, masaüstü veya tablet müşterilerin web sitenizi gezmesini ve görüntülemelerini kolaylaştıran temiz bir duyarlı tasarıma sahiptir. Ana sayfa, ziyaretçilerinizin en yeni müzik aramalarını ve iTunes verilerine dayalı en iyi 100 şarkıyı içermektedir. Varsayılan olarak hangi ülke ve türün gösterileceğini seçme seçeneğine sahipsiniz.

En Şarkılar Grafikleri

Gelişmiş şarkılar çizelgeleri filtreleyen ziyaretçiler, seçtikleri ülkenin grafiklerinden ve seçtikleri türe ait çizelgelere kavuşabilir; 60’dan fazla ülke ve 40 tür, seçim yapabilir ve her zaman iTunes verilerini kullanarak güncel kalmaktadır.

Müzik Arama Motoru

Otomatik önerme özellikli arama işlevi, ziyaretçilerin YouTube API kullanarak müzik aramasına olanak tanır ve bir video önizleme sağlar ve şarkıyı mp3 formatında indirebilecekleri indirme sayfasına bağlantı verir. Video, açıklama, indirme düğmesini ve diğer öğeleri yönetici panelinde göstermek isteyip istemediğinizi denetleyebilirsiniz.

Para kazanmak

Tüm sayfalarda birden fazla boyutta reklam yeri bulunduğunda, kullanmak istediğiniz bağlı kuruluş programını veya banner reklam şirketini tanıtma seçeneğine sahipsiniz.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

7 Total Score

Add your review  |  Read reviews and comments
2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. it was a mess this site doesn’t show where you download files you just want to win with ads

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general