Ücretsiz Scripti indir

SevenTrees v1.0.2 – Emlak WordPress Tema İndir

0

SevenTrees v1.0.2 – Emlak WordPress Tema İndir

Modern Apartman Kompleksi / Tek Emlak Emlak WordPress Tema 1.0.2
SevenTrees – şık çağdaş Emlak WordPress Tema. Yeni inşa edilmiş apartman kompleksi, ofis merkezi veya kiralık ev için görkemli ve modern bir çözümdür. Temayı, tek bir mülk nesnesi satmak için kullanabilir veya bir emlak ajansı bürosu veya firması için kurumsal bir sayfa olarak değiştirebilirsiniz.

WordPress 5.0 Uyumlu

SupportDocs

Ayrıca aracılık acentesi hizmetleri, kiralık iş, konut emlakçısı, konut ve ticari geliştiriciler, inşaat şirketi, emlak malzemeleri, inşaat şirketi, dükkan, mağaza için mükemmeldir.

Temanın ilk beklentilerinizin kapsamlarının ötesine geçeceğinden ve hayal edebileceğinizden daha fazla özellik sağlayacağından eminiz.

Apartman Kompleksi / Yazlık Bina Şirketi WordPress eklentileri
SevenTrees, WPBakery Page Builder (Elementor’dan daha iyi olduğunu düşündüğümüz Visual Composer) ile uyumlu hale getirilmiştir. Tema ayrıca WP için MailChimp, İletişim Formu 7 ve Essential Grid ile de çalışmaktadır. Ücretsiz bir ek olarak, temayı ThemeREX Addons eklentisi ile bütünleştirdik.

Apartman Kompleksi / Tek Emlak WordPress düzeni
Eklentileri etkinleştirdikten hemen sonra, tema seçeneklerini gözle görülür şekilde genişletirsiniz; örneğin, 12 yeni widget, CV Kart işlevi, görüntü optimizasyon seçeneği ve çok daha fazlasını ekleyeceksiniz! Tema, açılır sayfa menüsü ve sayfanın bölümleri arasında geçiş yaparken çok kullanışlıdır.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

office 2019
9.5 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general