Sanalog Blog Scripti

Ücretsiz Script İndir

Sanalog Varsayılan şablon sayesinde bir çok amaç ile kullanmak mümkün. Sizin yapacağınız uygun sayfa dizaynı hazırlamak.

Blog-MakaleBlog Makale Sistemi
Makalelerinizi oluşturabilir ve yayınlarınıza yorum alabilirsiniz pek tabiki puanlamalarla takibi gerçekleştirebilrisiniz.İçeriğinde hayran edici özelliklerde yer almaktadır.
DizaynSürükle ve Bırak
Taşınabilir Modül sistemiyle kolay kullanım. Kontrollerinizi ve Bloklarınızı rahatlıkla oluşturabilir ve sayfalarına yerleştirebilrisiniz. Bu sayede kullanılırlığınızı arttırın.
istatistik“Google” İstatistik TakipGoogle üzerinden Api ile aylık ziyaretçileriniz takibi, Hangi şehirlerden ziyaret edilmişsiniz ve en çok hangi sayfalarınız görüntülenmiş rahatlıkla takip edebilrisiniz.Tek yapmanız gereken bilgilerinizi yazmak.

Kurulum

Sanalog sıkıştırılmış dosyamızı indiridkten sonra klasör olarak dışarıya çıkarınız ve FTP programınız ile hostunuza yükleyiniz.

Plesk yada diğer hosting yönetim panelleri aracılığıyla Ms-Sql Veritabanınızı oluşturunuz .

(Sıkıştırılmış (.rar) dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kuracağınız Web / Lokal sunucuda Framework 4.0 yüklü olması gerekmektedir. Veritabanı MsSql 2008 ve üzeri versiyonlar gerekmektedir. Kurulumu Ana Domain yada Alt Domain de gerçekleştirebilirsiniz. Açılan Dizinlerin “Virtual Directory” olması zorunludur.)

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

2 Yorumlar
  1. rar şifresi hata veriyor?

Yorum Bırak

Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler
Giriş / Kayıt erişim geçici olarak devre dışı