Ücretsiz Scripti indir

Rubik v1.7 – Blog Dergisi Web Sitesi için Mükemmel Bir Tema

0

Rubik v1.7 – Blog Dergisi Web Sitesi için Mükemmel Bir Tema İndir

Rubik, güçlü Sayfa Oluşturucu özellikli tonlarla dolu WordPress temasıdır ve 6 aylık destek içerir. Dergi, haber, spor, oyun, trave, moda, teknoloji, inceleme sitesi için çok uygundur.

Rubik ile sadece bir kez satın alır ve çok sayıda mizanpajlı güzel bir modern web sitesi alırsınız, ancak ekstra bir ücret ödemeden ömür boyu güncellemelere erişebileceksiniz, bu da Dergisi, Yaşam Tarzı, Gazete, Blog web siteleri için mükemmel bir WordPress teması olacak.

Bu, tasarımcılara ve geliştiricilere, Arka Planda çok çeşitli güçlü tasarım araçları sunar; Sayfa Oluşturucu, Tema Seçenekleri, Kısa Kodlar, Pencere Öğeleri, Mega Menü ve daha fazlası dahil olmak üzere zamandan tasarruf sağlar.

Bugün en modern tasarım dergisi veya haber tarzı temasını yaratmanıza yardımcı olmak için Rubik ile her şey düşünülmüş. İhtiyaçlarınıza en uygun yapıyı oluşturmanıza olanak tanıyan işlevsel ve genişletilebilir Mega Menülerden sonra sosyal ağınızı artırmanıza yardımcı olacak otomatik sosyal sayaçlar gibi özelliklerle.

HTML5 ve CSS3 ile kodlanmış animasyonlar ve efektler dahil olmak üzere tüm Rubik özellikleri önce içeriğinize odaklanarak zarif ve amaca yöneliktir. Önceden oluşturulmuş sayfalarımızdan birinden size uygun bir tasarım düzeni seçin veya temayla birlikte gelen kullanımı kolay Sürükle ve Bırak Sayfa oluşturucusuyla tam olarak hayal ettiğiniz gibi kendiniz yaratın.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general