Ücretsiz Scripti indir

PufyTek Stok Takip ve Kontrol Scripti

3

PufyTek Stok takip scripti, bize Hüseyin KIRKAN tarafından gönderilmiş basit yapılı depo stok takip scriptidir. Script içerisinde ürünlerin ismi, stok kodu, barkod numarsı, içerği ve adedi gibi bilgileri girerek bunların takibini yapabilir. İlgili ürünlerden satıldığında veya yeni ürün eklendiğinde artış ve azalış ayarları yapabileceğiniz bir scripttir.

Kurulumu
1. Öncelikle admin paneline giriş için kullanacağınız kullanıcı adı ve şifrenizi indirdiğiniz dosya içerisindeki SQL klasöründe bulunan sql.sql dosyasını açarak değiştiriniz. Bunun için ilgili dosyayı bir metin editörü (Notepad++ tavsiye edilir.) yardımıyla açarak CTRL+G ile 87. satıra gidiniz. Burada kullanıcı adı ve şifrenizi göreceksiniz. Kullanıcı adı varsayılan olarak admin, şifreniz ise 123456‘dır. Bunu dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.
2. Aynı sql dosyasında scripti kuracağınız website adresinizi yine aynı mantıkla CTRL+G yaparak 43. satıra gidiniz ve burada a ref diye başlayan kısımdaki website adresini kendinize göre düzenleyiniz. Misal local kurulum yapacaksanız buraya http://localhost diye yazabilirsiniz.
3. Daha sonra sunucunuzda bir veritabanı oluşturunuz. Oluşturduğunuz bu veritabanı bilgilerini Site Dosyaları > ek > vt_baglantisi.php dosyasını açınız. Bunun içerisindeki localhost root gibi kısımların bulunduğu yerdeki veritabanı bilgilerinizi düzenleyiniz.
4. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız ve adres çubuğuna website adresinizi yazarak giriş yapınız.

Admin Paneli bilgileri eğer değiştirmediyseniz aşağıdaki gibidir.
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: 123456

Depo Adresi
Kullanıcı Adı:
 admin
Şifre: 1

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com


Esenyurt bayan arkadaş
Tuzla bayan arkadaş
Merter bayan arkadaş

8 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general