Ücretsiz Scripti indir

Project SECURITY v4.1 – Web Sitesi Güvenliği, Spam Koruycuu Güvenlik Duvarı Scripti

-1

Project SECURITY v4.1 – Web Sitesi Güvenliği, Spam Koruycuu Güvenlik Duvarı Scripti İndir

Project SECURITY, web sitenizi bilgisayar korsanlarından, saldırılardan ve diğer tehditlerden koruyacak güçlü bir web sitesi güvenlik uygulamasıdır. Web sitenizi SQLi Saldırılarından (SQL Enjeksiyonları), XSS Güvenlik Açıkları, Proxy Ziyaretçileri, VPN Ziyaretçileri, TOR Ziyaretçileri, Spam ve diğer birçok tehdit türünden koruyacaktır.

Project SECURITY, bilinen tüm korsan saldırılarının yanı sıra kod tanıma ve kalıplarını kullanarak bilinmeyen yeni tehditleri tespit etmek için akıllı algoritmalar (büyük endüstri şirketleri tarafından kullanılanlara benzer) kullanır ve otomatik olarak harekete geçer.

Tüm günlükleri görüntüleyebileceğiniz güçlü bir yönetici paneli ile birlikte gelir ve aynı zamanda yasaklanabilecek Ban Sistemi ile entegre edilmiştir Ziyaretçiler (IP Adresleri), Ülkeler, IP Aralıkları, İnternet Servis Sağlayıcıları (ISP), Tarayıcılar, İşletim Sistemleri (OS ) ve Yönlendirenler. Yönetici Paneli’nin birçok özelliği ve ayarı vardır. Bu sayede web sitenizin güvenliğini kolayca yönetebilirsiniz.

Project SECURITY, özel komut dosyalarından popüler alışveriş sepeti yazılımlarına ve CMS uygulamalarına kadar tüm PHP yazılımlarını korumak için tasarlanmış güçlü bir Web Uygulaması Güvenlik Duvarıdır. Herhangi bir web sitesi yöneticisinin çok gelişmiş ve güçlü güvenlik özelliklerinden faydalanmasını sağlar. Çok hızlı, optimize edilmiş ve çok düşük sistem kaynağı gerektirir.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general