Ücretsiz Scripti indir

phpSearch v4.3.0 – Ücretsiz Arama Motoru Scripti

1

phpSearch v4.3.0 – Ücretsiz Arama Motoru Scripti İndir

phpSearch Scripti , Bing’in API’sini temel alan bir arama motoru platformudur ve kullanıcıların web sitelerini, görüntülerini, videolarını ve haberlerini webin tamamında veya kendi web sitelerinde aramalarını sağlar. Arama sonuçlarını daraltmak için tonlarca filtreye sahiptir, bölgesel arama, açık ve koyu bir arayüz ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Kullanıcı Özellikleri

WEB ARAMA – İnternet Araştırması, Periyot, Dosya Biçimi ve diğer işlenenler gibi çeşitli filtreleri kullanarak web’de veya yalnızca belirli sitelerde arama yapmanızı sağlar.

GÖRÜNTÜ ARAMA – Görsel Arama, web’deki veya belirli sitelerdeki resimleri aramanızı ve önizlemenizi sağlar. Görüntü sonuçları Aspect, Color, Size, vb. İle filtrelenebilir.

VİDEOLAR ARAMA – Video Arama ile web’de veya belirli sitelerde arama yapabilirsiniz; Süre, Kalite veya Dönem gibi filtreler, aradığınız videoyu bulmanıza yardımcı olur.

HABERLER ARAMA – En güncel, en alakalı dünya ve bölgesel haberlerle iletişiminizi sürdürün, dahili arama filtrelerini kullanarak haberleri iyileştirin ve hiçbir şeyi kaçırmayın.

ANINDA CEVAPLAR – Anında cevaplarla doğrudan sonuçlar sayfasında sonuç alabilirsiniz. Örneğin: “QR Kodu”, “Kronometre”, “Zaman” ve daha fazlası.

ARKA PLANLAR – Web sitenizi her ziyaret ettiklerinde kullanıcılarınız bir veya daha fazla arka planla karşılanacaktır. Web sitenizi kişiselleştirin ve evde hissetmelerini sağlayın.

KOYU MODU – Web sitesi görünümünü anında ışıktan karanlık moduna geçirin – uçakta veya geceleri çalışmak gibi düşük ışık koşullarında mükemmeldir.

Yönetici Özellikleri

SİTE AYARLARI – Web sitesi kontrolünü tamamlayın, arama seçeneklerini etkinleştirin veya devre dışı bırakın, arama bölgesini, sayfa başına sonuçları değiştirin ve hatta aramayı belirli alanlarla sınırlandırın.

TEMALAR – Dahili tema sistemi anında temalar arasında geçiş yapıp web sitenizin görünümünü yeni bir görünümle değiştirmenizi sağlar.

DİL – Dahili dil sistemi, birden fazla dil arasında geçiş yapmanın hızlı bir yolunu sağlayarak, kullanıcının evde hissetmesini sağlar.

REKLAM – Önceden tanımlanmış reklam noktaları, 3. taraf reklam birimi kodunuzu giriş sayfasına veya arama sonuçları sayfalarına kolayca eklemenizi sağlar.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

1 Comment
  1. admin şifresi ne

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general