Ücretsiz Scripti indir

PHP SEO Studio v2.0.11 – WebSite Seo Analiz Scripti

0

PHP SEO Studio v2.0.11 – WebSite Seo Analiz Scripti

Arama motoru optimizasyonu ve web yöneticileri için hafif, hızlı ve yüksek kaliteli araçlar. Ziyaretçilerinizin veya müşterilerinizin kullanması için web sitenizde kolayca ayarlayın.

Araçlar ve Bilgi
Google SERP SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 1 Tüm anahtar kelimeleriniz için Google’daki mevcut sıralamanızı bulun. İlk 250 sonucu kontrol eder.
Bing SERP SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 2 Tüm anahtar kelimeleriniz için Bing’deki mevcut sıralamanızı bulun. Yalnızca ilk 100 sonucu kontrol eder.
Üst Arama Sorguları SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 3 Web sitenize ziyaretçi yönlendiren en iyi arama sorgularının yanı sıra tahmini aylık arama hacmi, TBM ve her sorgu için toplam aramalarınızın yüzdesini görüntüler.
Dizine Eklenmiş Sayfalar SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 4 Google ve Bing’in siteniz için dizine eklediği sayfaların toplam sayısını hesaplar.
Robots.txt SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 5 Site haritalarını ve kuralları bulmak için robots.txt dosyanızı Google’ın yaptığı gibi okur ve ayrıştırır. Bu bulgular organize bir tabloda görüntülenir.
Site Haritası SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 6 Site haritası dosyalarını bulmak için web sitenizi tarar. Her bir site haritası; durum kodu, biçim, site haritasındaki giriş sayısı ve Google ile Bing’in site haritasını bulmasının ne kadar zor olacağını temsil eden bir yüzde ile birlikte görüntülenir.
Site Haritalarını Gönder SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 7 Site haritalarınızı Google’a ve Bing’e kolayca ve anında gönderin. Bu araç yeni siteler için ve web sitelerini yeniden tasarladıktan sonra önerilir.
Alexa Rank SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 8 Scrapes Alexa mevcut küresel sıralamanızı bulmak için.
Taranabilirlik Testi SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 9 robots.txt dosyanızı ayrıştırır ve web sitenizdeki bir sayfaya bir URL girmenizi sağlar. Bu sayfanın Google ve Bing tarafından taranıp taranamayacağını ve / veya dizine eklenip eklenemeyeceğini görüntüler.
Mobil Destek SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 10 Web sayfalarınızın Google arama sonuçlarında “mobil uyumlu” olarak görüntülenip görüntülenmeyeceğini test eder. Meta etiketleri, stil sayfalarını ve gömülü stilleri kontrol eder.
Üstbilgiler SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 11 Sayfa tarafından döndürülen üstbilgileri hata veya sorun olup olmadığını kontrol eder. Web sitenizdeki birden fazla sayfayı kontrol etmenizi sağlar. Bu araç ayrıca yeniden yönlendirmeyi kontrol eder ve bir yönlendirmenin kalıcı mı yoksa geçici mi olduğunu açıklar.
Yüksek Kalite Backlinks SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 12 Web sitenize işaret eden en yüksek 100 en kaliteli backlink’i gösterir. Bağlantı metnini, site kategorisini, gücü ve daha fazlasını görüntüler. Şu anda yalnızca Batı alanları için çalışıyor.
Yeni Backlinks SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 13 Web sitenize yönlendiren en iyi 100 yeni backlink’i gösterir. Şu anda yalnızca Batı alanları için çalışıyor.
Kötü Backlinks SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 14 Web sitenize işaret eden en düşük 100 en düşük kaliteli backlink’i gösterir. Şu anda yalnızca Batı alanları için çalışıyor.
En İyi Yönlendirenler SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 15 Web sitenize en fazla trafiği yönlendiren en iyi web sitelerini gösterir. Bu siteler için backlink istatistikleri de gösterilir.
Hız Testi SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 16 Web sitenizde bir hız testi gerçekleştirir ve web sitenizin hızını nasıl artıracağınız konusunda Google’dan PageSpeed ​​önerileriyle birlikte bir puan sağlar.
Link Analysis SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 17 Bir web sayfasındaki tüm bağlantıları kontrol eder, dahili veya harici (giden), dofollow veya nofollow olup olmadığını belirler ve bu bilgileri organize bir tabloda görüntüler.
Anahtar Kelime Yoğunluğu SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 18 Web sayfanızdaki en yaygın kelimeleri veya kelime öbeklerini bulur, sayfa başlığı ve meta açıklamasına göre denetler ve bu kelime ve kelime öbeklerinin ağırlığını gösterir. Daha yüksek bir ağırlık, o kelime veya kelime öbeği için arama sıraları üzerinde daha güçlü bir etki anlamına gelir.
Meta Etiketler ayıklayın SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 19 Meta etiketleri sayfadan çıkarır ve meta etiketin Google ve Bing tarafından kullanılıp kullanılmadığını görüntüler.
Anahtar Kelime Araştırma SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 20 Sınırsız anahtar kelime için tahmini aylık arama hacmi, TBM ve pazar değerini görüntüler. Ayrıca, girdiğiniz anahtar kelimeye benzer alakalı anahtar kelimeler de gösterir.
Rekabet SEO Studio – SEO için Profesyonel Araçlar – 21 Belirli bir anahtar kelime için rakiplerinizi bulmak için Google’ı kullanır. Sıralamalarını, bağlantı gücünü, geri bağlantı sayısını, benzersiz geri bağlantı sayısını ve% nofollow geri bağlantılarını görüntüler.
Özellikleri
21 derinlemesine ve yüksek kaliteli araç – yukarıdaki listeye bakın.
Kullanımı ücretsiz – ücretli API’ler kullanmaz.
Paylaşımlı barındırma üzerinde çalışır – aşağıdaki gereksinimlere bakın.
Reklam banner’larını destekler – sadece kodu yapıştırın.
Kullanıcı yönetimi – demoya bakın.
Kendi dilinize çevirin – demoya bakın.
Otomatik kablosuz güncellemeleri.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9 Total Score

Add your review  |  Read reviews and comments

1 Comment
  1. Demoya bakılırsa gayet başarılı bir seo analiz scripti olmuş

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general