Ücretsiz Scripti indir

PHP MP3 Arama Motoru Scripti

0

mp3 script indir

PHP MP3 Arama Motoru Scripti İndir

Youtube api ile çalışıyor ve kısa zaman içinde eski,yeni bütün müzikleri arama motorlarına eklemeye başlıyor.Sizin hiçbir şekilde müdahale etmenize gerek yoktur.

Önce scriptin nasıl göründüğünü merak edenler için ekran görüntüsünü ekleyelim.İndirme adresinin yanına demo adresi de ekleyeceğim.Canlı olarak inceleyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi script son derece şık duruyor. Scripti sitenize kurup Google webmaster tools’tan ekleyin, 1 ay içinde 10 ile 20bin sayfanızın Google’a eklendiğini göreceksiniz.Bazıları üst sıralarda çıkacak ve bunun size geri dönüşümü mükemmel olacak.

Peki sistem nasıl çalışır?
Belirttiğim gibi sistem tamamen Youtubea api ile çalışıyor.Bu nedenle scriptin çalışması için Google hesabınızdan girip Youtube api key oluşturmanız gerekiyor.Ve mümkün olduğu kadar fazla api key oluşturun.Çünkü her api anahtarının günlük limiti 1 milyon işlemdir, ve botlar,kullanıcılar vs her sitenize girdiğinde api key çalışacaktır ve bazen 1 milyon işlem size yetmeyebiliyor.Sorun yaşamamak için 3-5 tane api key oluşturup scripte ekleyin.
MP3’ler sizin sunucunuzdan alınmıyor, veya kaydedilmiyor. 6 Farklı Youtube MP3 dönüştürme sitesine yönlendirilerek MP3leri kullanıcılara indirtiyorsunuz.Bu yüzden kanuni yönden başınız ağrımaz çünkü sisteminiz Youtube üzerinden otomatik bütün videoları alıyor ve başka sitelere yönlendiriyor.Şikayet alırsanız içeriği sitenizden kaldırmanız yeterli olacaktır.

Özellikler:
-Seo uyumlu,mobil cihaz uyumlu responsive tema.
-Youtube api ile çalışma.
-Youtube üzerinde bulunan bütün videolara arama ulaşabilme.
-Youtube Türkiye yeni eklenen şarkılar ve popüler şarkılar listesini anasayfada ve RSS’de göstermek.
-Yeni müzikleri indexlemesi için güncel bir MP3 sitesinden yeni müzikleri alıp RSS oluşturuyor böylece yeni müziklerden arama motorlarının haberi oluyor.
-Sunucu dostudur,kasma yapmaz. İndirme işlemi için 6 farklı Youtube MP3 dönüştürme sitesine yönlendirme.
-RSS sistemi ile hızlı bir şekilde arama motorlarına içerik ekleme
-Kanal özelliği ile videonun bulunduğu kanalda bulunan diğer videoları alma ve arama motorlarına ekleme.

Kurulum:
1- Script dosyalarını indirin.İlk olarak config.php dosyasını düzenlemek için açın
$siteurl=”http://siteadresi.com”; kısmına scripti kuracağınız sitenin yolunu yazın sonunda / olmadan.Eğer klasöre kurarsanız site.com/klasor şeklinde yazın.
Yine aynı dosyada bulunan $mail=”mail@mail.com”; kısmına aktif olarak kullandığınız bir mail adresini yazın iletişim kısmında bu mail adresi görünecek ve şikayetler vs buradan site yapılacaktır.

2- Youtube Data api keylerinizi alın.Nasıl alınacağını bilmiyorsanız aşağıdaki adresten öğrenebilirsiniz.Resimli olarak anlatılmıştır.Dediğim gibi farklı projeler üzerinden en az 5 tane key alın sorun yaşamamak için.

3- İndirdiğiniz dosyalarda bulunan key.php dosyasını açıp Youtube api keylerinizi $keys=array(“key1″,”key2″,”key3″,”key4″,”key5”); key1 key2 key3 … yazan yerlere ekleyin hiçbiri kalmasın eğer tek api key kullanmak istiyorsanız hepsine aynı keyi yazın.Rasgele key aldığı için hatalı key olduğu zaman script veri çekmez.

Evet arkadaşlar kurulum işlemleri bu kadar.Herhangi bir kısımda yanlışlık yapmadıysanız scriptiniz sorunsuz çalışacaktır.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general