Ücretsiz Scripti indir

Php Hastane Scripti

0

hastane-scripti-ücretsiz-indir

Hastane Scripti ile karşınızdayım bu scripti internetten çoğu web sitesinde bulabilirsiniz. Ama sizde benim gibi bütün indirdiğiniz scriptler nedense hep bozuk çıkmıştır.Olaya el atıyorum! çok sağlam bir kaynaktan indirdiğim sıfır hatası olan bu Hastana scriptini ücretsiz olarak siz değerli Donanım Plustakipçilerine dağıtıyorum. Arkadaşlar scripti indirdim, kurdum,bütün menüleriyle oynadım ama bir sıkıntı bulamadım,gerçekten hem hastaneler için hemde kurumsal script olarak kullanabileceğiniz güzel kaliteli bir script. Ama şunu söylemekte de fayda var script İngilizce, kodlarıyla oynandığı takdirde Türkçeleştirilebilir. Ama şuan İngilizce zaman bulursam bende Türkçeleştire bilirim, ama pek zaman bulduğum sayılamaz. Aranızda Türkçeleştiren biri olursa Hastane Scriptimizi kendi ismiyle paylaşımı güncellerim. Herkese şu oruç zamanında büyük bir dua kapmış olur o arkadaş 😀 Neyse uzatmadan kuruluma geçelim.

Hastane Scriptinin Kurulumu İçin

>İlk Olarak bir veri tabanı oluşturuyoruz.
>İkincisi Yüklenecek kalsörü içindeki bütün dosyaları Ftpmize gönderiyoruz.
>Üçüncü Adım ise siteadresi/install yazarak gidiyoruz karşımıza veritabanı bilgileri felan isteyen bir bölüm çıkacak hepsini hallettikten sonra Scriptimiz hazır. 

Hastane Scriptinin yönetici paneli İçin siteadresi/login yazarak gidebilirsiniz.

Kullanıcı Adı: admin@demo.com
Şifre:12345

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

Kaynak : donanimplus.com

8.5 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general