Ücretsiz Scripti indir

PayMoney v3.1 – Güvenli Online Ödeme Php Scripti İndir

0

PayMoney v3.1 – Güvenli Online Ödeme Php Scripti İndir

PayMoney, temiz ve güvenli işlemler sağlayan web tabanlı bir maliyet ağ geçididir. Hesabınızı daha güvenli ve güvenilir tutmanıza yardımcı olacaktır. PayMoney yoluyla güvenli çevrimiçi fonların keyfini çıkarın. Bu sistem tıpkı PayPal veya Stripe gibi daha büyük maliyetli şirketler gibidir.

Sevdiğiniz ve önemsediğiniz insanlardan 1000 mil uzakta kalmak muhtemelen çok güçlü olabilir. Ancak en yakınlarınıza ve sevdiklerinize para göndermek güçlü olmamalıdır. Umarım, PayMoney ile artık daha az karmaşık olacak. PayMoney, ön ödemeden ödeme aşamasına kadar net ve güvenli işlem sağlayan bir web fiyat ağ geçididir.
PayMoney, parasal kuruluşa gitmekten veya tamamen farklı stratejilerden daha makul bir şekilde çevrimiçi para göndermek için çok daha basit ve kullanışlı bir cevaptır. Başlamak için PayMoney belgelerine uyum sağlamanız yeterlidir.
Hesabınızı daha güvenli ve güvenilir tutmanıza yardımcı olacaktır. PayMoney ile korunan çevrimiçi fonların keyfini çıkarın. Bu sistem daha çok PayPal veya Stripe gibi daha büyük fiyat firmalarına benziyor.
Birkaç para birimi ve PayPal, Stripe, CoinPayments ve çok daha fazlası gibi birkaç fiyat ağ geçidi ile birkaç dakika içinde para yatırabilirsiniz.
Para Yatırma, Ödeme, Transfer, Değişim, Ödeme Talebi, Biletleme sistemi, Gelirler, Tüccarlar, Tüccar Ödemesi vb. Bir müşterinin herhangi bir fiyata karşı herhangi bir beyanı varsa, Davalıya Uyuşmazlık kullanarak beyanda bulunabilecektir.
PayMoney v3.1 Özellikler:
Mevduat
Kayıtlı potansiyel müşteriler payMoney’e para yatırabilir. Sistem fiyat yöntemlerimiz ile müşteri mevduat yapabilir. Kullanıcı, tutarı yatırmak için hangi Cüzdana ihtiyaç duyacağını seçebilir.

Transfer miktarı
Parayı kayıtlı veya kayıtsız herhangi bir potansiyel müşteriye değiştirmek mümkündür. Kayıtlı olmayan potansiyel müşteriler, paralarını kaydoldukları kadar çabuk görebilirler. Yönetici herhangi bir yasadışı faktör için engelleyebilir, geri ödeme yapabilir.

Talep Tutarı
Kayıtlı potansiyel müşteriler, herhangi bir Kayıtlı veya Kayıtsız potansiyel müşteriden para talep edebilir. İstek alıcısı, isteği onaylama veya iptal etme seçeneğine sahiptir.

Döviz değişimi
Müşteri, Para ödeyerek, “Cüzdandan” herhangi bir döviz kurunu “Cüzdana” değiştirebilir. Döviz çeşitliliğini Yerel/API olarak ayarlayabilir. Her bir döviz alternatif maliyetine bağlı olarak, miktar yeniden işlenecek ve müşteri cüzdanlarına eklenecektir. Yönetici, Döviz Alım Satım’da alternatif hakkında ayrıntıları görebilir.

Ödeme metodları:
Şu anda para yatırmak için 7 fiyat yöntemimiz var: PayPal, Stripe, 2Checkout, PayUMoney, Coin Payments, Bank & Payeer. Yönetici, Para Birimleri->Ödeme metodolojisinden fiyat yöntemlerini etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilir.

ödemeler
Hesaplardan kolayca para çekin. PayPal /Banka, paranızı nasıl ödemeniz gerekiyor? İlk olarak ayarlarda Banka ayrıntılarını veya PayPal’ın yalnızca PayPal e-postanızı para ödemesi için kullanıp kullanmadığını belirlemelisiniz.

gelirler
PayMoney sisteminde sabit tutar fiyat & fiyat oranı gelirdir. Her döviz işlem türleri için yönetici, yönetici panelinde Gelirler’de ayrı ayrı geçerli olacak giderlerden birkaç tutar fatura belirleyebilir. Sadece yönetici gelirleri görebilir.

Roller ve izinler
Bu web sitesinin sahibi olarak, belirli bir performansa izin veren yönetici olarak tamamen farklı bir istemci ekleyebilirsiniz.

Kullanıcı grubu
Yönetici, web sitesi potansiyel müşterileri için varsayılan grup ekleyebilir. Grup adayları için, yönetici her gruba özel izin verir. Bazı durumlarda, Kullanıcılar Tüccar olmak için başvurabilir ve yönetici ek izin vererek grubunu Tüccar olarak değiştirebilir.

Tercihler
Ayarlar-> tercihlerden yönetici, Saat dilimini, Tarih biçimini, Para resmini, Binlik ayırıcısını ayarlayabilir.

Etkinlik Günlükleri
Yönetici, tren günlüklerinden her potansiyel müşteri giriş trenini görebilir.

Ücretler ve Limitler
Ücretler ve Limitler, döviz ve değer yöntemlerinin birleşimidir (Para Yatırma, Transfer, Ödeme, Fiyat Talep Et ve Takas). Ücretler, fiyat oranı ve sabit fiyat olarak ilişkilidir, yer yasağı, minimum yasaklama ve çoğu yasağın birleşimidir.

tüccarlar
Kullanıcı bu teknik sayesinde perakendeciler oluşturabilir. İki tür satıcımız var – Standart ve Ekspres.
PayMoney Standard çeşidinde müşteri hizmet tedarikçisi oluşturabilir ve hizmet tedarikçisi fiyat türünü oluşturabilir. Bu şekilde müşteri şimdi öde seçimini alacak ve hizmet tedarikçisine fiyat yapacaktır.
PayMoney Express Checkout, müşterilerinize, ücretli olarak web sitenizde veya hücre uygulamanızda yerel olarak kalmalarını sağlayan API kullanarak basitleştirilmiş ve güvenli bir ödeme deneyimi sunar.

anlaşmazlıklar
Müşterinin ürünleri hakkında herhangi bir beyanı varsa, Kullanıcı Anlaşmazlık seçimi yoluyla hizmet sağlayıcı ile iletişime geçebilir. Yönetim her durumda hareket (Onaylandı veya Reddet) diyalogu alabilir.

Bilet Oluştur
Bilet sistemi, müşterinin birkaç faktör hakkında rapor verebileceği veya soru sorabileceği faktörleri hakkında alıcıyla ilgilenmenin en iyi cevabıdır. Konumlandırma veya programla ilgili sorun yaşıyorsanız, bu seçimi yardım olarak kullanabilirsiniz.

E-posta Şablonları ve ayarları
Posta göndermek için artık değişken olan dinamik e-posta şablonumuz var.

. Gerekirse şablonu değiştirebilirsiniz. Ayrıca, birkaç dilde yardımcı olur. İki E-posta gönderme protokolümüz var. SMTP aracılığıyla e-posta gönderebilirsiniz ve bir farklı varsayılandır, postayı gönder seçimi.

2 Faktörlü Kimlik Doğrulama

2FA, bir web hesabına erişmeye çalışan kişilerin söyledikleri kişi olduklarından emin olmak için kullanılan ekstra bir güvenlik katmanıdır. Bilgisayar korsanlarından gelen paketlere ve verilere girişi işlemek için kullanılır. E-postayla, Telefonla ve Google Kimlik Doğrulaması ile 2FA’ya izin verilir.
E-posta ve cep telefonu ile: E-posta için doğrulama yaptığınızda, eamilinizin başa çıktığını doğrulamak için e-postanıza 6 basamaklı bir kod gönderilecektir. Cep telefonu ile doğrulama kursu, e-posta işleme sistemi ile eşdeğerdir.
Google Kimlik Doğrulaması ile: Cebinize google kimlik doğrulayıcı uygulamasını, ısrar etmekten daha erken kurun, herhangi bir farklı durumda doğrulama yapamazsınız. Ardından cep telefonunuz aracılığıyla paketlerinizden QR kodunu tarayın ve uygulamanızdan 6 haneli OTP’yi girin.

E-posta/Telefon doğrulaması
E-posta doğrulama firmaları hesabınızı taşımanıza yardımcı olur. Bu kurs, bir e-posta ile başa çıkmanın yasal olup olmadığını doğrulamak için faydalıdır. Sistem, hesaba kaydolmak için kullanılan e-postaya rutin olarak bir doğrulama kodu gönderir.

Manuel Para Yatırma ve Ödemeler
Manuel Para Yatırma payMoney sistemi ile yapılabilir. Yönetici, belirli bireysel potansiyel müşteriler için manuel olarak Para Yatırma/ödeme yapabilir.

Alıcınızı tanıyın (KYC)
Bu, alıcılarınızı anlama taktiğidir. Herhangi bir alıcının kimliğini, onlarla işletmeye başladığınız zamandan daha önce veya bu süre boyunca doğrulamanıza yardımcı olur. KYC, şirketlerin yasal veya yasal olmayan bir şekilde girişimde bulunup bulunmadıklarını garanti ederek kendilerini korumalarına izin verir ve ayrıca herhangi bir farklı durumda mali suçtan zarar görebilecek kişileri korur.
İki tür doğrulama vardır-

Adres doğrulamaları
Kimlik doğrulamaları
Adres doğrulamaları: Müşteri profiline gidin ve doğrulamayla başa çıkmak için kabul edilebilir dosya ekleyin. Yönetici onaylarsa, yönetici panelinde ve aynı şekilde müşteri panelindeki müşteri profilinde sıralanan müşteri adaylarında ‘Adres doğrulandı’ ifadesini sunmalıdır.

Kimlik doğrulamaları: İlk olarak, istemci panelinden kimlik çeşitliliğini seçin ve çok önemli kimlik bilgilerinizi güncelleyin. Yönetici, alıcı kimliğini onayladığında, yönetici panelinde ve aynı şekilde müşteri profilinde olduğu gibi, potansiyel müşteri adaylarında mevcut ‘Kimlik Doğrulandı’ olmalıdır.

Bildirim ayarları
Her işlem sırasında yönetici, işlem bildirimi olarak e-posta alacaktır. Yönetici, belirli bireysel işlem türleri (Para Yatırma, Gönder, Talep, Ödeme, Değişim, Ödeme) için belirli bireysel yönetici e-postası belirleme yetkisine sahip olabilir.
E-posta bildirimlerini almak için yönetici, bildirim ayarları seçiminden bildirim ayarlarını yapılandırmalıdır. Yönetici, her işlem çeşidi için herhangi birini (e-postayı ayarla) atayabilir.

Kullanıcı Durumu Değişikliği: Yönetici, istemci durumunu Etkin/Etkin Değil/Askıya Al olarak değiştirebilir.

Aktif: Kullanıcılar kendi panelinden her türlü işlemi yapabilirler.

Aktif Değil: Kullanıcılar sisteme giriş yapamazlar. Sisteme giriş yapılırken alıcıya pasif olduğuna dair bir mesaj gelecektir.

Askıya Alma: Kullanıcılar sisteme giriş yapma yetkisine sahip olabilir, ancak herhangi bir işlem yapmazlar (Para Yatırma, Para Gönderme, Fiyat Talep Etme, Değişim, Ödeme, Üye İşyeri fiyatı)

Telefon Tutarı ile Para Gönderme/Talep Etme

Kullanıcı, müşteri cep telefonu tutarı (Kayıtlı veya kayıtsız potansiyel müşteriler) aracılığıyla para gönderebilir/talep edebilir. Müşterinin cep telefonuna havale edilen tutar veya istek tutarı gönderilirken, müşteri cep telefonu tutarına sms alır.

 

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general