Ücretli

Parlorx – Beauty Salon Joomla 3 Template – Parlorx – Güzellik Salonu Joomla 3 Şablonu

0

Parlorx – Beauty Salon Joomla 3 Template – Parlorx – Güzellik Salonu Joomla 3 Şablonu

Parlorx, TemplateMonster dijital pazarındaki Joomla web şablonları dünyasına açılan kapınızdır. Güzellik, Saç, Tırnak, Yoga, Spa/Masaj Salonu ve Kozmetik işletmeleri için özel olarak tasarlanan Parlorx, çarpıcı estetiği olağanüstü uyarlanabilirlikle kusursuz bir şekilde harmanlayarak çevrimiçi varlığınızı zenginleştiren olağanüstü özellikler sunar. Temel olarak Kullanıcı Arayüzünü (UI) ve Kullanıcı Deneyimini (UX) geliştirmeye ve SEO için optimize edilmiş kodlamaya odaklanan Parlox, web sitenizin kodlama uzmanlığı olmadan birinci sınıf bir görünüm ve his yaymasını sağlar. Çevrimiçi güvenilirliği artırmak için sorunsuz biletiniz. J2store ile tam uyumluluğa ek olarak Parlorx, çeşitli ilgi çekici mağaza sayfası düzenlerine ve öğelerine erişim sağlarken, tüm bunları Joomla 4 uyumluluğu için tamamen hazırlıyor.

Artık Joomla şablonlarını nereden satın alacağımı merak etmenize gerek yok. Web sitenizin ihtiyaçları için Ultimate Joomla 4 Şablon Koleksiyonumuzdan yararlanın ve özel indirimlerin keyfini çıkarın. TemplateMonster’daki herhangi bir Joomla 4 şablonunda %7 indirim için “phpscripttr” promosyon kodunu kullanın. Ama hepsi bu değil! Bu kodu herhangi bir MonsterONE abonelik planında %10’luk cömert bir indirim için uygulayabilirsiniz. Web sitenizi birinci sınıf Joomla şablonlarıyla yükseltin ve bu muhteşem tasarrufların kilidini bugün açın. Fırsatı kaçırmayın; kolaylıkla ve uygun maliyetle çarpıcı bir web sitesi oluşturun!

Parlorx is your gateway to the world of Joomla web templates from the TemplateMonster digital marketplace. Tailored specifically for Beauty, Hair, Nail, Yoga, Spa/Massage Salon, and Cosmetic businesses, Parlorx offers remarkable features that seamlessly blend stunning aesthetics with exceptional adaptability, enriching your online presence. With a core focus on enhancing User Interface (UI) and User Experience (UX), along with SEO-optimized coding, Parlox ensures your website exudes a premium look and feel without coding expertise. It’s your hassle-free ticket to enhancing online credibility. In addition to full compatibility with J2store, Parlorx provides access to various captivating shop page layouts and elements, all while being fully prepared for Joomla 4 compatibility.

Over to You
There is no need to wonder where to buy Joomla templates any longer. Benefit from our Ultimate Joomla 4 Templates Collection for your website needs and enjoy exclusive discounts. Use promo code “phpscripttr” for a 7% discount on any Joomla 4 template at TemplateMonster. But that’s not all! You can apply this code for a generous 10% off any MonsterONE subscription plan. Elevate your website with top-notch Joomla templates and unlock these fantastic savings today. Don’t miss out – create a stunning website with ease and affordability!

BuySatın Al

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general