Ücretsiz Scripti indir

MythPHP v1.0 Müşteri Takip Scripti

3

 

MythPHP v1.0 scripti PHP ile kodlanan bir müşteri takip scriptidir.

Demo Bilgileri:
Kullanıcı Adı: ornekmusteri@mythphp.com
Şifre: 123

Yönetim Bilgileri:
Kullanıcı Adı: Admin
Şifre: 123456

Kurulum:
1. Tüm dosyaları sunucunuza yükleyin.
2. Ana dizindeki ve admin klasöründeki ayar.php dosyalarını açarak veritabanı bilgilerini düzenleyin.
3. SQL klasöründeki veritabani.sql dosyasını veritabanından içeri aktarın.
4. Tarih ve saat bilgilerinin ayar.php dosyasından ayarlayabilirsiniz.
5. Yönetim bilginizi değiştirmek için phpMyAdmin’den yoneticibil tablosunu açıp buradan değiştirebilirsiniz. Ama şifrenizi MD5 Şifreleme yöntemi ile şifrelemeniz gerekmektedir.
6. admin klasöründeki mailgonderildi.php dosyasındaki mail adresini değiştirin.

Özellikler:
1.Müşteri İşlemleri: Yönetim panelinden istediğiniz gibi müşteri ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Müşterileriniz isterse kendileri kayıt olabilirler. Müşterilerinizi eklerken Notlarbölümüne girdiğiniz notu müşteriler göremez, gizli kalır.
2.Destek Masası: Müşterileriniz destek bildirimi açabilir.
3.Hosting Hesapları: Müşterilerin hesaplarına hosting paketleri ekleyebilir veya eklenen bir hosting paketini değiştirebilirsiniz, silebilirsiniz. Hosting paketlerinin özelliklerini Sipariş Paketlerimenüsünden ayarlayabilirsiniz.
4.Siparişler: Sisteme sipariş (hosting) paketi ekleyebilirsiniz. Müşterileriniz sipariş verirken bu paketler arasından istediğini seçebilir.
5.Duyurular: Sisteme duyuru ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz.
6.Bilgi Bankası: Bilgi bankası özelliği kategorilerden ve içerikten oluşmaktadır. İçeriklerinizi kategorilere göre girmeniz gerekmektedir. Kategorileri de istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.
7.Banka Bilgileri: Sisteme banka ismini, banka hesap numarasını, IBAN, gibi bilgileri ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bilgiler müşteri panelinde gözükür.
8.Ödeme Bildirimleri: Müşterilerin yaptığı ödeme bildirimlerini yönetim panelinden görebilirsiniz, silebilirsiniz. Müşteriler ödeme bildirimi yaparken girdiğiniz banka bilgilerinden birini seçebilirler.
9.Alan Adı: Yönetim paneline alan adı uzantısını ve fiyat bilgilerini ekleyebilirsiniz. Müşteriler panelden alan adı uzantılarını ve fiyatlarını görebilirler. Seçtikleri alan adının siparişini verebilirler.
10.Mail Gönderme: Yönetim panelinden istediğiniz bir müşteriye mail gönderebilirsiniz. Türkçe karakterlerde herhangi bir hata oluşmaz.

 

Dosya Şifresi : www.scripttr.org

5.5 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general