Ücretsiz Scripti indir

Mediz v2.0.3 – Tıbbi WordPress Teması İndir – Mediz v2.0.3 – Medical WordPress Theme Download

1

Mediz v2.0.3 – Tıbbi WordPress Teması İndir – Mediz v2.0.3 – Medical WordPress Theme Download

Mediz wordpress teması, birinci sınıf yazılımıyla tanınan bir kuruluş olan GoodLayer tarafından bir araya getirilen etkili ve aynı zamanda çekici bir temadır. Tasarım şablonu iyi tasarlanmış ve hemen hemen her tür tıpla ilgili ilgi alanı web sitesi için idealdir, örneğin: Hastane koğuşları, Tıp uzmanları, Diş muayenesi, Kayropraktik bakımı, Gözlükçü, Ortopedi ve diğer Küçük Sağlık Hizmetleri İşletmeleri. Dahası, siteyi kişiselleştirmek için kullanıcı dostu bir yönetim çerçevesiyle birlikte gelir. Temanın her yönünü değiştirmek için tasarımların ve varyasyonların her birinin özelleştirilmesi kolaydır. Sağlıkla ilgili bir sonraki wordpress platformu tabanlı web sayfası için Mediz temasını indirin.

Mediz wordpress theme really is a efficient and also attractive theme put together by GoodLayer, an organization recognised for it’s top notch software. The design template is well designed and ideal for virtually every sort of medical-related area of interest website for instance: Hostipal wards, Medical professionals, Dental practice, Chiropractic care, Optician, Orthopedic, along with other Health-care Small businesses. What’s more, it comes with an user-friendly administrative framework to individualize the site. Each of the designs as well as variations are all easy to customize in order to alter every facets of the theme. Download Mediz theme for the next health-related wordpress platform based web page.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general