Ücretsiz Scripti indir

Mars | Hostel Management System Script

0

Mars | Hostel Management System Script

Bir otel veya pansiyonun sahibi iseniz, Mars hayatınızı kolaylaştırmak için burada. Üç farklı türden login-admin, personel ve kiracı-Mars ile hem personelinizi hem de kiracıları yönetmeyi mümkün kılar.

Yönetici panelinden giriş yaptıktan hemen sonra, gösterge panelinde toplam yatak sayısı, dolu yatak, aktif kiracı, vade, kira, toplam fatura ve giderler gibi tüm temel bilgileri görebilirsiniz.

Soldaki çubuktan tüm bu bilgileri detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz. Örneğin, oda, yatak, kiracı ve personel listesini görüntüleyebilir ve tüm girişleri güncelleyebilir veya silebilirsiniz. Yatakların doluluk durumunu ve kiralarını görüntüleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Kiracılarınızın ve personelinizin profillerini görüntüleyebilir, güncelleyebilir, etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Fotoğraf kimliği, iletişim, acil durum iletişimi, kan grubu vb. Gibi onlar hakkında önemli bilgiler ekleyebilirsiniz. Her üyenin üyelerine sistemin hangi bölümlerine erişebileceklerine karar vermeleri için ‘izinleri’ düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda personel bordrosunu da izleyebilirsiniz.

Benzer şekilde, faturaları ve diğer giderleri de izleyebilirsiniz. Hangi faturaların ödendiğini ve hangilerinin ödendiğini görebilirsiniz. Ayrıca yeni fatura kategorileri oluşturabilirsiniz.

Kiralar altında, hem tek kiracı hem de aylık kiralar oluşturabilirsiniz. Her kiracıya göre aylık ve tüm kiraları görüntüleyebilir, güncelleyebilir ve silebilirsiniz. Ayrıca, cari ayın toplam ve vade kiralarını da görebilirsiniz.

Hesap altında, belirli bir yılın toplam, ödenmiş ve vadesi geçmiş kiralarını, faturalarını, personel maaşlarını ve gelirlerini görüntüleyebilirsiniz.

Tagline veya logo gibi web sitesinin farklı özelliklerini değiştirmek için Ayarlar’ı kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi profilini, mesleklerini ve kimlik tiplerini güncelleyebilirsin.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general