Ücretsiz Scripti indir

Markeet Android Mağaza Scripti – Android Online Store 2.1

1

markeet

Markeet bir android çevrimiçi mağaza, bu madde android uygulaması ile online mağaza, promosyon ve satış ürün çalıştırmak için çözümdür. Basit menü ve navigasyon uygulayarak müşterilerinize muhteşem bir alışveriş deneyimi yaşatın. Ürününüzü, kategorinizi, haber bilgilerinizi, notifinizi ve daha fazlasını yönetebilirsiniz.

Anadili ile geliştirin app düzgün ve hızlı çalışır hale getirir. En son tasarım Google Materyal Tasarımını ve güzel animasyon efektlerini takip edin. İyi Tasarım ve Temizlik Kodu bizim önceliğimizdir.

Yönetici tarafı ürün verilerini yönetmek için entegre edilmiştir, verileri istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman düzenleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. FCM bildirim özelliği, yöneticinin, verilerde değişiklik olduğunda birçok kullanıcıya bildirim göndermesine izin verir. PHP, angularJs, HTML ve MySQL veritabanı ile yönetici tarafı oluşturma, ayrıca en son tasarım Google Materyal Tasarımı eğilimini takip edin.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general