Ücretsiz Scripti indir

Malware Scanner v1.5 – Kötü Amaçlı Kod Algılayıcı Scripti

1

Malware Scanner v1.5 – Kötü Amaçlı Kod Algılayıcı Scripti

Kötü Amaçlı Yazılım Tarayıcısı, web sitenizi tek bir tıklama ile taramanıza yardımcı olacaktır. Hem bilinen hem de bilinmeyen virüsleri, kabukları, kötü amaçlı yazılımları, kötü amaçlı kod enfeksiyonlarını ve diğer web sitesi tehditlerini bulabilir. Kötü Amaçlı Yazılım Tarayıcı, taramayı çalıştırabileceğiniz güçlü bir yönetici paneli ile birlikte gelir ve ayrıca Güvenlik Kontrolü aracı ile entegre edilmiştir. Yönetici Panelinin birçok özelliği ve ayarı vardır. Tarama İşlemi özelleştirilebilir.

Ana Özellikler Kötü Amaçlı Dosya Tarayıcı Web sitenizi kötü amaçlı dosyalara karşı tarayan ve herhangi biri tespit edilirse sizi bilgilendiren Antivirüs Tarayıcı. Normal Tarama seçeneği Normal tarama, tüm dosyaları basit bir tarama motoruyla tarar. Derin Tarama seçeneği Derin tarama, tüm dosyaları en ağır tarama motoruyla tarar, ancak birçok yanlış pozitif tehdidi gösterebilir. Tarama Özelleştirme Hangi dizinlerin ve belirli uzantılara sahip dosyaların taranacağını seçebilirsiniz. Dosyalar ve dizinler beyaz listeye alınabilir. Özelleştirilebilir Tarama Dizeleri Ek tarama dizeleri eklenebilir. Detaylı bilgi Komut dosyası, Dosya İstatistikleri ve Tehdit Bilgileri gibi algılanan dosya hakkında ayrıntılı bilgiler sunar. Güvenlik kontrolü Ana makinenizde etkin olan tüm savunmasız PHP İşlevlerini listeleyen güçlü bir araç. Dosya İstatistikleri ile Gösterge Tablosu Gösterge Panosunda İstatistikleri kontrol edebilirsiniz. Veritabanına gerek yok Komut dosyası, veritabanı bağlantısı olmadan çalışır. Çok Optimize Edilmiş Komut dosyası çok hafiftir ve web sitenizi aşırı yüklemeyecektir. Tamamen Duyarlı Birçok cihazda ve ekran çözünürlüğünde iyi görünüyor. Kurulumu kolay Komut dosyası, uygulamayı yüklemenize yardımcı olacak Kurulum Sihirbazı ile entegre edilmiştir. Kullanımı kolay Komut dosyası, “Yükle ve Çalıştır” prensibine göre çalışır.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general