Ücretsiz Scripti indir

Jannah v4.0.4 – Haber & Magazin WordPress Teması İndir

0

Jannah v4.0.4 – Haber & Magazin Ücretsiz WordPress Teması İndir

Jannah News WordPress Tema Özellikleri
WordPress İçin Yeniden Yayınlanan Çevrimiçi Yayıncılık
Jannah, günümüzün modern içerik pazarlaması çağında masaüstü yayıncılık dünyasına yeni bir bakış atıyor ve çarpıcı bir tasarım, yeni düzen seçenekleri, modern paylaşım seçenekleri ve WordPress için en popüler uzantıların maksimum esneklik için entegrasyonuyla başını döndürüyor.
Günümüz Modern Cihazlarına Duyarlı
Tabii ki, Jannah sadece günümüzün tüm modern cihazlarına adapte olmakla kalmaz, aynı zamanda kaydırılabilir içerik için en güncel mobil cihazlara cevap veren tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir.
Ayrıca, içeriğinizi tüketirken mümkün olan en iyi, en sorunsuz deneyime sahip olmalarını sağlamak için kullanıcının cihazına uyarlanan akıllı menü özellikleri ile sizin için düşünüyor gibi görünüyor.
AMP
Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP) Projesi ile tam uyumludur, bu nedenle içeriğiniz mobil olarak optimize edilmiş içeriktir ve her yere HIZLI yükler.
SEO Optimize Edildi
Jannah, daha uzun makalelerden snippet görünümlerini desteklemek için Makaleler ve İncelemeler Şeması ile birlikte SEO konusunda da mallara sahiptir.
Süper popüler Yoast Eklentisi için tam destekle optimize edilmiş, böylece Google ve BING Search’ten daha fazla ziyaretçi alabilmeniz için, ayrıca HTML SEO desteği ile Arama motorları, belirli HTML öğelerinden gelen sıralama sinyallerini ve ayrıca SEO Zengin Snippet desteğini de alabilir. Değerlendirmeler, Puanlar ve Fotoğraflar gibi.
Yüksek Performans, Alevlenme Hızları
Birisi “Hıza İhtiyaç Var” mı dedi?
Jannah, size gerçekten cayır cayır yanan sayfa yükleme hızları ve genel olarak web sitesi performansı sunmak için, sahne arkasındaki birkaç gelişmiş gelişmeyle bir çentik kazanmıştır.
Lazy Load – Kullanıcı gerektirdiğinde görüntülerin yüklenmesini sağlar.
JS için Minimize Edilmiş Sürüm – jquery.js ile aynı şekilde çalışır ancak üretim web siteniz için boyutu daha küçüktür.
Küçültülmüş CSS Kaynakları – boşlukları, girintileri, yeni satırları ve yorumları kaldırır.
DB Sorgularını azaltmak için dahili Önbellek.
Popüler önbellek eklentisi WP Süper Önbellek ile karşılaştırılabilir.
bbPress Entegrasyonu
WordPress’in yaratıcıları tarafından WordPress için sektördeki en iyi uygulama forumu yazılımı. Bu, WP sitenizdeki tartışma forumlarını kolayca ayarlayabileceğinizden emin olabileceğiniz anlamına gelir.
Orta, kolay ve hızlı bir şekilde yönetilmesi kolaydır ve tek bir merkezi hesaptan yönetilir ve Tek Tıklatmalı yükleme özelliğine sahiptir.
Önceden Derili Demolar
Karanlığa ya da Hafif ve kabarık tutun – Jannah, Skins’i Aydınlık, Karanlıkla ve deriler arasında hazır olan her şeyi kolayca güncellemenizi sağlar.
Neredeyse 1.000 Yazı Tipi Seçenekleri
Jannah’da bulunan 800’ün üzerinde Google Fonts ve +150 FontFace.me fontları ile uygun olanı bulacağınızdan emin olacaksınız.
Kaputun altındaki her şey güncellenecek veya yüklenecek bir şey yok.
GIF Desteği
İyi bir GIF memesini kim sevmez?
Günümüzde büyük viral sitelerin başarısının temelini oluşturan GIF’ler, tüketici içeriğinde büyük bir rol oynamaktadır ve onu doğal olarak destekleyebilmeniz, etrafta dolaşmamak, herhangi bir uzantı veya eklentiye ihtiyaç duymamak gerekir.
Jannah, mükemmel bir son kullanıcı deneyimi için yerel olarak GIF görüntülerini destekler.
Özelleştirilebilir Düzenler
Özel bir düzen ile çıldır!
Kenarlıklı, Tam Genişlikte, Kutulu, Duvarcılık veya doğruca Bir Sütun. Düzenler, sitenizin nasıl görüneceğine ve onu hareket ettirmek ve içeriğinize nasıl uyduğunu görmek için esnek bir sisteme sahip olmanın temelini oluşturur.
Git İçeriği
İçeriğinize sıcak noktalar eklemek, böylece kullanıcıların uzun biçimli içeriğin belirli bir noktasına Jump-Navigasyona gitmesine yardımcı olmak için harika bir yoldur.
Ajax Mega Menüleri
Çok sıcak bir menü tonlarca birinci sınıf içerikle dolu büyük bir sitenin anahtarıdır. İyi bir menü, kullanıcıları çevrede kalmaya, diğer sayfalara bakmaya ve her zaman nerede olduklarını bilmiş gibi hissetmeye ikna etmelidir.
Ajax destekli mega menülerimizle, beklentilerinizi aşacağından emin olunan, dinamik menü seçenekleriyle çevrilmiş hiçbir taş bırakmayın.
Mobil Navigasyon
Yeni siteniz için güzel bir şekilde tasarlanmış, özelleştirilebilir mobil navigasyonla kalabalıktan sıyrılın. Tuval dışında kullanılabilir, arka planları Düz ​​Renk, Degradeler veya Görüntüler olarak değiştirebilirsiniz. Rengi ayarlayın ve Sosyal Simgeleri ve Arama Formunu etkinleştirin / devre dışı bırakın.
Seç ve Paylaş
Bu, seveceğinizi bildiğimiz gerçekten temiz bir özellik. Jannah ve ‘Select and Share’ ile, son kullanıcı paylaşım işlevini kontrol eder.
Tek yapmaları gereken Paylaşmak istedikleri kopyayı veya kilit noktayı vurgulamak ve Jannah, bunu, etkinleştirdiğiniz paylaşım seçeneklerini gösteren bir açılır modelle otomatik olarak Sosyal Medya paylaşım işlevi olarak tanıyor. Boom!
Eposta pazarlama
E-posta dağıtım listenizi oluşturun!
Herkes e-posta listenizin bugünün ortamında en güçlü pazarlama aracınız olduğunu bilir; bu nedenle Jannah, MailChimp ve Feedburner gibi endüstri standardı araçlarla tam bir entegrasyona sahiptir.
Müşteri adaylarını yakalayın, listenizi oluşturun ve dünya istiridye sizin!

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

6 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. indirme link yok

  2. link yok admin güzelim siteyi indiremedik

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general