Ücretsiz Scripti indir

Hydrogen Galeri Scripti

0

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir scriptin tanıtımını yapacagım. Güzel bir galeri scripti bu script sayesinde kendinize güzel bir site açabilirsiniz. Scriptin admin paneli mevcuttur. Az cok PHP bilginiz varsa kendinizde birşeyler katabilirsiniz. Bir çok kişi böyle güzel script aramaktadır. Arşivinizde olması gereken bir script diye düşünüyorum.
Kurulum

Scriptin amatör biri tarafından yapıldığını söyleyerek kurulumu anlatayım.Önce dosyaları FTP içinde www klasörünün içine atıyorsunuz.Sonrasında Genel klasörünün içinde ki ayar.php dosyasını açıp yönergeye göre alanları dolduruyorsunuz.Son olarakta Sql klasörünün içinde ki kisi.sql dosyasını PhpMyAdmin ile içe aktar bölümünden içe aktarıyorsunuz.Bunların dışında PhpMyAdmin içinde ki admin bölümünden de kullanıcı adı ve şifreyi değiştirebilirsiniz.Güvenlik zafiyeti vermesine sebep olur diye admin panelinde böyle bir alan oluşturmadım.Tabi zafiyet oluşturur mu bilemeyeceğim.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

7.5 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general