Ücretsiz Scripti indir

GramEasy İnstagram Otomatik Etkinlik Scripti – GramEasy Instagram Automatic Tool

0

 

GRAMEASY tam olarak bu yazılım aracıdır. Instagram hesabınızı otomatik pilotda koymanıza, saatlerce 24 saat beğeninize ve yorum yapma etkinliğinize katılmanıza, uyurken bile takipçilerinizi hesabınıza çekmesine yardımcı olur. Bu güçlü bir araçtır, ancak yanlış kullanıldığında bir spamcı gibi görünebilir ve zor kazaanılan gerçek takipçileri kaybedebilirsiniz.

Özellikler

Otomatik Etkinlik: Bu özellik, otomatikleştirme, beğenme, yorum yapma, takip etme, yayınlamayı bırakma, takip etme, medyayı yeniden yayınlama, medya etkinliklerini 24 saat boyunca silebilirsiniz.

Hedefler: Hashtag’lar, konumlar, kullanıcı adları, feed zaman çizelgesi, … altında çoklu seçimlerle hedefleri kolayca bulabilirsiniz.

Gelişmiş Filtreler: Bu filtreler yakın zamanda Grameasy’ye tanıtıldı ve en alakalı kullanıcıları daha yüksek bir seviyeye hedeflemelerine izin veriyorlar. Bu ayarlar, ihtiyaçlarınıza göre değişir, bu ayarları kullanmaya ilişkin herhangi bir kural yoktur ve onlarla birlikte yanlış gidecek pek az şey vardır. Hedef pazarınızı çok fazla daraltmanız durumunda karşılaşabileceğiniz temel sorun, Grameasy’nin kullanıcıları bir duraklatma performansıyla etkileşime girmesi için tüketmek zorunda kalacağı anlamına gelecektir. Her seferinde bir acı olabileceği ayarları yapmak için Grameasy’e tekrar tekrar giriş yapmanız gerekecek. Grameasy etkinliğinin durdurulduğunu fark etmezseniz, hesabınızı büyütme fırsatını kaçırırsınız.

Yorumlar: “Aynı kullanıcıları yorum yapma” özelliği şiddetle tavsiye edilir! Kullanıcılar aynı görüşlerin resimlerine kaydedilip gönderilmediğini yakında görecekler. Aynı kullanıcıları yorumlayabildiğiniz tek durum, birçok farklı benzersiz yorum kullanacak şekilde Grameasy’yi ayarladıysanız ve aynı yoruma aynı kullanıcıya girecek gibi görünmüyorsanız mümkündür. Burada sadece yaratıcılığınızla sınırlıdır. Kullanılacak yorumları seçerken makul derecede jenerik (genelde yorumda olduğunuzu resimde ne olduğunu bilmeyeceksiniz) tutmanız gerekir, ancak o kadar genel değildir ki açıkça otomatik bir yorumdur. Hashtags ve emojis dahil, yorumlarınızın öne çıkmasına ve diğer kullanıcılardan farklı görünmesine yardımcı olurken, pek çok görüntüye uygulayacak kadar kapsamlı olursunuz. İşte biz yararlı bulduklarımız.

Eşitleme Etiketleri: Etkinlik gerçekleştirmek için etiketleri seçmek, adil bir araştırma ve incelemeye ihtiyaç duyar. Genel olarak popüler olan, ancak popüler olmayan ancak uygunsuz veya yetişkinlere uygun içerik gönderen spam göndericiler tarafından hedeflenen etiketler etkinliklerini gerçekleştirmek istiyorsunuz. Doğru etiketleri seçmek, hesaplarını büyütmek isteyen kullanıcılarla etkileşim kurmakta olduğunuzu, aktif olarak yeni kullanıcıları takip etmeyi arayacağınız anlamına gelir. Diğer iyi hesaplara bakın, kullandıkları hashtag’ları bulun ve instagram uygulamasında arayın. Bu hash etiketinin özet akışına bir göz atın ve uygunsuz içeriği içeren herhangi bir ürüne karşı dikkatli olun (Düşük kaş kütlesi üzerindeki “rad” in hayranlarına hitap etmeyeceğini varsayacağım). Karma etikete spam gönderen yalnızca bir veya iki kullanıcı varsa, daha sonra bu kılavuzda özetlenen “Kara Liste” özelliğini kullanmalarını önleyebilirsiniz. İyi bir sayı, yaygın olarak kullanıldığı, ancak spam ile hedef alınma olasılığının düşük olması nedeniyle, 200.000 yayın içeren etiketleri hedeflemektir.

Mekanlar: Grameasy’deki konumların ayarlanması güçlü yeni bir özelliktir. Belli bir yerde hedef pazarlara ulaşmanızı sağlar; bu, bazı işletmeler için hatırı sayılır bir değere sahiptir. Potansiyel takipçilerinizin veya müşterilerinizin nerede olduğunu biliyorsanız, bu özelliği denemelisiniz. Unutmayın, herkes görüntülerini bir konuma etiketlemez, bu nedenle hedef alana bağlı olarak etkileşim için kullanıcıların tükenmesine neden olabilir. Dikkatli kullanın.

Kullanıcı adı: Burası, takip etmek veya üzerinde etkinlik yapmak istediğiniz kullanıcı adlarını girdiğiniz yerdir. İzleyenlere benzer bir demografik özellik kazandıran kullanıcıları, kazanmayı umduğunuz kullanıcıları bulun. Buraya ulaşmak için birden fazla kullanıcı adı girebilirsiniz.

Mesajlar: Mesaj ekleyin ve sistem, yeni takipçilerinize ileti göndermenize yardımcı olabilir

Otomatik Mesaj: Bu özellik, Instagram hesaplarınıza otomatik olarak mesaj göndermenize yardımcı olur.

Yazı tipi: Fotoğraf, Öykü Fotoğraf ve Video.
Postayı önizleme: Instagram, postalanmadan önce gerçek önizleme yayınla
Yayınları planlayın: Yayın planınızı kolaylıkla yönetin
Yazı kaydet: Mesajlarınızı kaydet
Emojis: Bir sürü harika emoji desteklendi
Kategori: Hesapları kategorilere ekle

Spintax: Instagram’daki hesaplarınızda rastgele bir mesaj yayınlamak için desteklenen spintax
Otomatik Gönder Doğrudan Mesaj: Bu özellik, Instagram hesabınızdaki takipçilerinize ve takipçilerinize otomatik olarak mesaj göndermenize yardımcı olur.

Yayınları planlayın: Yayın planınızı kolaylıkla yönetin
Emojis: Bir sürü harika emoji desteklendi
Spintax: Instagram hesaplarınızdaki takipçilerinize ve takipçilerinize rastgele mesajınızı rastgele destekleyen spintax
Instagram Search: Anahtar kelime ile kullanıcı adı veya hashtag ile arayabilirsiniz.

Instagram İndirme: Instagram’daki Medya Kimliğini veya Medya URL’sini girerek herhangi bir videoyu veya fotoğrafı çok kolay indirebilirsiniz

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

1 Comment
  1. denendimi acaba ?

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general