Ücretsiz Scripti indir

Grafton – Blog & Magazine WordPress Teması İndir

1

Grafton – Blog & Magazine WordPress Teması İndir

Grafton Temasına Genel Bakış
Grafton, modern içerik tabanlı bloglar ve dergiler için zarif, duyarlı ve temiz bir WordPress temasıdır. Grafton WordPress Teması, sadece birkaç tıklamayla içerik odaklı bir web sitesini basitten çok karmaşıklara (kişisel blog, dergi, dosya kataloğu, medya kataloğu, haber web sitesi veya başka herhangi bir) oluşturmanıza olanak tanır. Kodlama gerekmez! Tüm demo verilerini ve sayfaları içe aktararak tek bir tıklamayla başlayabilir, ardından kendi stilinizi enjekte edebilir ve kişiliğinizin parlamasına izin verebilirsiniz. Elementor Sayfa Oluşturucu ile sayfalarınızın nasıl göründüğü ve içeriğinizin nasıl sunulduğu üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Canlı önizleme ile mükemmel bir sonuç için değişikliklerinizi ilerledikçe kontrol edebilirsiniz.
Ek içerik
Hiç başlığınızın altına bir reklam noktası yerleştirmek istediniz mi? Veya ana sayfanızdaki öne çıkan yayınlar bölümünden önce kısa bir açıklama mı? Yayın içeriğinin altındaki bir abone olma formu? İmza şablonumuzla, şablon dosyalarını değiştirmeden veya alt temalı şablonları geçersiz kılmadan herhangi bir içeriği farklı şablon parçalarına ekleyebilirsiniz.
Retina-Hazır
Web siteniz, vektör ölçeklenebilir öğeler, net Retina’ya hazır görüntüler ve tipografi sayesinde Retina ekranlarında harika görünecek.
WordPress Kodlama Standartları ile Kodlanmış
WordPress Kodlama Standartları, geliştiricilerin tutarlı bir stil sürdürmelerine yardımcı olur, böylece kod bir bakışta temiz ve kolay okunur. WordPress temalarımız için kod yazarken bunu aklımızda tutuyoruz.
Öne Çıkan Yayınlar Bölümü
Öne çıkan yayınları kolayca özelleştirebileceğiniz güzel bir ızgarada görüntüleyin. Öne çıkan yayınlarınızı en yeni, trend ve rastgele filtreleyebilirsiniz.
Akıllı Renkler
Sınırsız seçeneklerle web siteniz için kolayca renk düzenleri oluşturun.
Anında Canlı Önizleme ile özelleştirin
Tüm tema seçenekleri Elementor Sayfa Oluşturucu ile yapılandırılabilir. Eski ayarlar sayfalarını unutun ve değişiklikleri görmek için sayfanızı manuel olarak yenileyin. Mükemmel blogunuzu veya medyanızı yapılandırırken tüm değişiklikleri canlı olarak önizleyin.
Mega Menü
Menü öğesindeki gelişmiş seçenekler, mega menü yapmak için çok kolay ve hızlı hale getirir, sütunlar ve aktivasyon için ekstra sınıf eklemeye gerek yoktur, seçmek için basit seçenekler vardır.
Çocuk Temasına Hazır
Güvenli güncellemeler yapın, değişiklikleriniz etkilenmeyecektir.
Google Yazı Tipleri
800+ Google Fonts destekli farklı stiller oluşturun. İstediğiniz yazı tipini açılır menüden seçin ve kafa karıştırıcı CSS kuralları veya kod snippet’leri olmadan web sitenizde anında önizleyin.
İletişim formu 7
Güzel iletişim formları oluşturmanıza izin vermek için bir İletişim Formu 7 eklentisi ekledik. Bu eklenti birden fazla iletişim formunu yönetebilir, formu ve posta içeriğini basit işaretleme ile esnek bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Form, Ajax destekli gönderme, CAPTCHA, Akismet spam filtreleme vb.
Sayfalandırılmış Yayınlar
Gönderilerinizi birden çok sayfaya bölün ve gönderilerinizin altına doğru stilde sayfalama ekleyin.
Numaralı Sayfalama, Daha Fazla Yükle ve Sonsuz Yükleme
Daha Fazla Yükle düğmesi ve Sonsuz Yükleme özelliği, tarayıcı sayfasını yenilemeden yazı arşivlerinize göz atarak kullanıcılarınızı web sitenizde daha uzun süre kalmaya teşvik eder.
Mesaj Görüntüleme ve Beğenme & Yorumlar Sayaç Desteği
Entegre Post Views Counter desteği ile diğer post metaların arasındaki yazı görüntüleme, beğeni ve yorum sayısını görüntüleyin.
Şablon Kütüphanesi
Sayfa tasarımlarınızı şablon olarak kaydedin ve diğer sayfalarda yeniden kullanın. Bu gerçekten iş akışınızı hızlandırabilir. Herhangi bir şablonu dışa aktarabilir ve başka web sitelerinde kullanmak için içe aktarabilirsiniz. Bu, şablonlarınızı başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review  |  Read reviews and comments

3 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. Her yerde aradığım wordpress blog temasını paylaşmışsınız, teşekkür ederim. İşime fazlasıyla yaradı.

  2. Merhaba Ustadım Temayı alıyorum güzelmiş tşk ederim

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general