Ücretsiz Scripti indir

Global DNS v1.0 – Birden Çok Sunuculu DNS Değiştirme Scripti

-1

Global DNS v1.0 – Birden Çok Sunuculu DNS Değiştirme Scripti

Global DNS, birden fazla sunucudaki DNS kayıtlarını anında kontrol etmenizi sağlar. Sunucu web sitesinin işaret ettiği son kullanıcılara bir fikir verir. DNS kayıtlarının değişmesi durumunda geçerli DNS girişlerini kontrol etmek de yararlıdır.

Özellikleri
Birden Çok DNS Kayıt Türü
Siz ve son kullanıcılarınız A, MX, NS, CNAME, TXT gibi çok çeşitli DNS kayıtlarını kontrol edebilirsiniz. Kontrol etmek için toplam 10 tür DNS kaydı vardır.

Birden Çok Sunucu
Kaç sunucu ekleyebileceğiniz konusunda bir sınırlama yoktur, daha fazla istatistik daha iyi olur. Global DNS için sunucu ekleme ve kurma hakkındaki bu makaleye göz atabilirsiniz.

Karanlık Mod
Mevcut eğilimi takiben, Global DNS’in de Karanlık Modu var. Bunu Global DNS Ayarları sayfasındaki Yönetici Kontrol Paneli’nden etkinleştirebilirsiniz. Hangi WP Editör’ü kullandığınıza bağlı olarak, arka plan renklerini de buna göre ayarlamanız gerekir.

Çok yakında!
Her sunucu için barındırma paketi satın almak zorunda kalmamanız için sunucuları ucuza satın almak için Çevrimiçi Portal.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general