Evden Eve Nakliyat – KorkmazOğlu Nakliyat

0

⦁ İstanbul Evden Eve Nakliyat
Hızlı olmanın yanı sıra güvenli özelliklere sahip İstanbul evden eve nakliyat ekibimiz, İstanbul nakliye dünyasının tercihidir. Sektörel anlamda iş dünyasının ve sosyal hayatın nakliye problemlerini çözen personelimiz her zaman nakliye işlemine ekspertiz işlemiyle işe başlamaktadır. Taşınma problemi yaşayan ve her taşınmada maddi anlamda zarara uğrayan kişiler ve kurumlar güvenli nakliye firmalarını tercih etmektedir.

Müşterimize ait eşyaları kendi eşyası gibi taşıyan elemanlarımız sorumluluk sahibidir. Verilen sorumluluğun en iyi şekilde yerine getiren personel ekibimiz, istediğiniz süre zarfında İstanbul’un her köşesine nakliye hizmeti taşımaya devam ediyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Güvenilir İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde firma elemanlarımızın dikkatle üzerinde durduğu önemli konular şu şekildedir:

1- Özel paketleme yöntemi,
2- Hava koşulları,
3- Trafik yoğunluğu,
4- Eşyanın taşınacağı yerin genel özellikleri,
5- Taşınacak eşyanın özellikleri,
6- Taşıma mesafesi.

Bu altı madde, taşıma işlemi öncesinde firma elemanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde analiz edilmektedir. Ekspertiz için evinize gelen elemanlarımız, bu konuları ciddi anlamda incelemektedir. Mobilyalar, buz dolapları, kitaplıklar, masalar, sandalyeler, televizyonlar ve diğer elektronik eşyalar incelendikten sonra yük aracı tercihi yapılmaktadır.

Taşıma işlemlerinde ofis taşımacılığı dahil olmak üzere her zaman taşınacak eşyanın genel özelliği dikkate alınarak hareket edilmektedir. İçi köpüklü kutular, balonlu özelliklere sahip poşetler ve benzeri özel malzemeler İstanbul evden eve nakliyat şirketimiz tarafından tedarik edilmektedir. Bu işi yapacak eleman sayısı da ekspertiz elemanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Hizmet kalitesinin son derece önemli olduğu evden eve nakliyat hizmetinde, sigortalama hizmetinden faydalanabilmek için paketleme öncesinde eşyaların fotoğrafının geçilmesi ve sigorta poliçesinin kesilmesi gerekmektedir. Sigortalı evden eve taşıma hizmetimiz güvenlidir.

İstanbul’da bulunan apartmanlar, müstakil evler, siteler ve plazalar her geçen gün daha modern hale gelmektedir. Buna bağlı olarak firmamız da yeni ev taşıma yöntemleri geliştirmektedir. Ev taşıma hizmetinin aksamadan devam edebilmesi için keşif personelimiz evin her bir köşesini, girişleri ve balkonları incelemektedir. Balkonlar, pencereler, girişler, park boşlukları ve bahçe boşlukları en iyi şekilde incelenmektedir. Bu inceleme işlemlerinde İstanbul nakliye hizmetine özel asansörlü araçlarımızın yeri tespit edilmektedir. Asansörlü taşımacılık konusunda uzman elemanlarımız, asansörlü aracın kurulacağı boşluğu ve bu boşluğa bakan pencere ve balkonları incelemektedir. Bu incelemenin ardından firma elemanlarımız asansörlü aracın kabinine engel olabilecek elektrik tellerini ve ağaçları yerinde incelemektedir. En güvenli asansörlü taşıma yöntemini belirlemek suretiyle taşıma programını tamamlamaktadır.

Bizim için müşterimizin memnun olması ve bu kategoride bize güvenmesi önemlidir. Bu nedenle kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasını tercih ediyoruz. Anlaşma sağlandıktan sonra hukuki bir problem çıkmaması adına sözleşme imzalıyoruz. Nakliye hizmetlerinde deniz yolu ve kara yolu seçeneklerinin öne çıktığı nakliye hizmeti, şirketimizin uzmanlık alanına girmektedir.

İstanbul nakliyat firması olarak gümrük konularında meydana gelen değişiklikler güncel bir şekilde takip edilmektedir. Taşıma işlemi esnasında eşyanızın zarar görmemesi için özel paketleme seçenekleri değerlendirilmektedir. Korkmazoğlu nakliyat olarak ev eşyalarınızı taşırken her zaman işimizi temiz yapmak ve müşteri memnun kalmasını sağlamaktayız. Güncel eşya taşıma yöntemleriyle eşya taşımaya devam eden firma elemanlarımız, özel yöntemlerle eşyaları paketledikten sonra özenle yük aracına yüklemektedir. Ekibimiz söz verdikleri saatte adresinize ulaşarak kısa sürede taşımaya karar verdiğiniz yükü hazırlayıp yük aracına yüklemektedir. Güvenli eşya taşıma hizmetimizin ikinci aşaması eşyaların yüklenmesi ve teslim edilmesidir. Deneyimli şoförlerimiz güvenliği ön plana alarak hareket etmektedir. Özel yöntemlerle eşyaların yük araçlarına yüklenmesinin ardından trafik kurallarına riayet ederek şoförlerimiz yükü tam zamanında yerine ulaştırmaktadır.

Özel yöntemlerle paketlenen eşyalar, yine özel yöntemlerle kapalı kasa araçlara yüklenmektedir. Paketleme ve yükleme işlemlerinde ekibimiz 7 gün 24 saat çözüm üretmektedir. Nakliyat hizmetlerinde firma elemanlarımız sıcak ve soğuk havada güvenli eşya taşıma seçeneklerini ön plana çıkarmaktadır. İzolasyon özelliğine sahip kapalı kasa araçlarımız uzun yol kategorisinde üst düzey kapasiteye sahiptir.

İstanbul evden eve nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.korkmazoglunakliyat.com/istanbul-evden-eve-nakliyat/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

1 Comment
  1. ŞEHİR İÇİ ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

    Enginoğlu Nakliyat Şehiriçi ve şehirlerarası tüm talepleriniz için 7/24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Nakliyat Şirketimiz içinde en ekonomik ve en güvenilir nakliyat şirketimiz ile çalışmanın keyfini sürebilirsiniz tüm Kamyon ve Ev taşıma Kamyonetlerimiz, K1 Belgesi ve K3 belgeli olup, personellerimiz tecrübeli ve işinin ehlidir. Şehirlerarasında eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen tüm tedbirlerin alındığı firmamızla çalışan ve memnun kalan güçlü referanslarımızı arayabilirsiniz, çalışma hizmetlerimizi müşterilerimizden dinleyebilirsiniz.

    İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

    Enginoğlu Nakliye 40 Yıllından beri İstanbul’da Kaliteli ve profesyonel evden eve nakliye hizmeti sizler için her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bizler, her gün gelişen teknoloji odaklı taşıma sistemlerimizle hizmetindeyiz.Eşyalarınız yüksek korumalı profesyonel ambalajlama ve paketleme ekiplerimiz tarafında itina ile nakliye kamyonlarımıza yerleştirilmektedir,tüm araçlarımız her zaman beklemektedir, sizleri ev taşımanın stresini yaşamadan sadece özel eşyalarınızı toplayarak gerisini bize bırakarak taşıma keyfini yaşamaya davet ediyoruz, hiç bir eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden yeni adresinize taşımak bizim görevimizdir, Nakliye de sizler için değerli olan her bir eşyanız bizim için de çok değerlidir.

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general