Ücretsiz Scripti indir

Digital İndirme Profesyonel v4 Scripti

-1

Digital İndirme Profesyonel v4 Scripti

Dijital İndirme Pro, dijital indirilebilir ürünler için Çevrimiçi mağazayı hızlı bir şekilde ayarlamanızı sağlayan en çok yönlü php betiğidir. Entegre PayPal, Skrill, Stripe, Authorize.net, İdeal ve Payza modülleri ve IPN teknolojisi ile tüm süreç tamamen otomatik hale getirilmiştir. CD anahtarları zaman kartları, e-kitaplar, uygulamalar, vb. Dahil olmak üzere profesyonel bir dijital medya gibi satılabilir. bunun yanı sıra mükemmel bir görünüme sahip olan bu script googlede de iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review  |  Read reviews and comments

3 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. bu scripti denedim, gayet güzel arayüze sahip ve hızlı çalışıyor, dijital indirme scripti arayanlar için ideal, paylaşım için teşekkürler.

  2. script https://www.phpscripttr.com adresine yönlendirme yapıyor. ve yönlendirmeyi neden yaptığını çözemedim. birisi yardımcı olurmu acaba.

  3. Ramazana Katılıyorum. Site Direkt Bu Sayfaya Yönlendiriyor ve Yönlendirmenin Nereden Olduğu Bilinmiyor.Yardımcı olur Bu Problem Hakkında Bilgi verirseniz sevinirim.

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general