Tanıtım

Datca OnAir İle Müziğe Doymanın Tam Zamanı

0

Datça OnAir kaliteli müziği dinleyicisi ile buluşturan bir internet radyosudur. Haftanın her günü 7-24 yayında olan Datça OnAir günceli takip eden müzik anlayışı ile liste başı olan sevilen şarkıları akışına taşır. Datça OnAir’ın en önemli özelliklerinden biri de güncelin yanısıra nostaljik, eskimeyen hitleri, yerli ve yabancı starları doğru zamanda dinleyicisiyle buluşturmasıdır.

Datça OnAir radyo dinleyicisinin keyifle dinleyeceği her türlü müziği bünyesinde barındırırken, kendine özgü sürükleyici ve eğlenceli konsept programlarıyla gününüze hareket katar. Datça OnAir size doyasıya müzik ziyafeti yaşatırken Türkiye’den ve dünyadan haberler, moda, sanat, teknoloji, güncel etkinlikler gibi hayatın içinden ayrıntıları da dinleyicileri ve takipçileriyle paylaşır.
Datça OnAir dinlemek bir ayrıcalık ve bunu yapmak çok kolay. Ios ve playstore’den Datça OnAir logolu aplikasyonu indirdiğinizde artık kaliteli müzik her an yanıbaşınızda. Datça OnAir’ı aplikasyonlar dışında, www.datcaonair.com adresi üzerinden dinleyebilir, renkli internet sitemizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hadi ne duruyorsunuz, Datça OnAir ailesine siz de katılın, kaliteli müziğin adresinde buluşalım.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general