Git

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hakkında Aklınızda Soru İşareti Kalmasın!

-1

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hakkında Aklınızda Soru İşareti Kalmasın

Pediatri Portalı sitesi 2005 yılında çocuk sağlığı ve hastalıkları konusunda annelerin ve babaların bilgi düzeyini artırmak, uzman hekimlere sorular sorarak merak ettikleri konularda bilgi sahibi olmaları amacı ile kuruldu.
Sitemizi kurarken, internette anne ve babalara çocuk sağlığı ve hastalıkları konusunda soru – cevap tarzında bir portalın eksikliğini hissettik ve bu amaçla yola çıktık.

2005 yılından, 2017 yılına kadar aktif olarak hizmet verdik. Bu süre zarfında sitemize 100.000’den fazla soru soruldu. Bu sorulara çok yüksek bir oranda cevap verildi. (Soruların yaklaşık %90‘ı).
2017 yılında sitemiz teknik sebeplerden dolayı güncellenemedi. 2020 yılında sitemizi yeni baştan kurarak sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışacağız.
Pediatri Portalı sitesi ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır. Pediatri Portalında iki tip üyelik vardır; birisi normal üyelik, diğeri ise uzman üyeliği. Adı üzerinde uzman üyelerimiz, onaylanmış olan alanında uzman doktorlardır. Normal üyelerimiz ise; soru sorup cevap alacak ve bilgilenecek olan anne ve babalardır. Sitemizde yer alan tüm içerik; yönetim onayından geçmektedir. Üyelikler, sorular, cevaplar, makaleler, yorumlar vb.
Pediatri Portalına üye olan uzmanlar diledikleri taktirde sitede soru cevaplayabilir, siteye broşür ekleyebilmektedirler (Uzman üyeliği site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra).
Pediatri Portalı sitesine üye uzmanlar, sorulan soruları ellerinden geldiğince bir menfaat beklemeden tamamen gönüllükük esasına göre cevaplamaktadırlar.
Pediatri Portalı sitesinde annelerin ve babaların merak ettiği konularda, uzman üyeler tarafından hazırlanmış birçok broşür & makale bulunmaktadır ve sürekli yenileri eklenmektedir.


İnternette uzmanlara soru sorma tarzında bazı web siteleri olmakla birlikte sadece çocuk sağlığı ve hastalıkları konusunda oluşturulmuş bir portal bulunmamaktaydı. Bu nedenle 2020 yılında sitemizi yeni baştan kurmaya karar verdik.

Pediatri Portalının kadrolu uzmanları yoktur. Sitede soru cevaplayan uzmanlar siteye gönüllü olarak üye olmuş ve gönüllü olarak soru cevaplayan uzmanlardır.
Pediatri portalını tekrar 2005-2017 dönemi arasındaki çok aktif hizmet veren dönemine yeniden ulaştırmak için elimizden gelen tüm çabamızı göstereceğiz.
Pediatri Portalında değişik kategorilerde uzman üyelikler mevcuttur. Pediatri uzmanları, beslenme uzmanları, çocuk psikolog ve psikiatristleri, çocuk gelişim uzmanları, çocuk cerrahları vb. Bu değişik kategorideki uzmanlar kendi alanları ile ilgili soruları gönüllü olarak ellerinden geldiğince cevaplamaya çalışacaklardır.

9 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general