Çin’den Ürün Getirmek Bizimle Daha Kolay

0
Çin İthalat ürünleri hem düşük maliyetli hem de kaliteli olmaları dolayısıyla dünya ülkeleri tarafından sıkça tercih ediliyor. Satıcılar açısından en önemli şeylerden bir tanesi son derece kaliteli ürünleri oldukça düşük maliyet ile elde edebilmektir. Bu sayede hem iyi bir müşteri memnuniyeti sağlayarak markanızı geliştirebilir hem de yüksek karlar elde edebilirsiniz. Çin ithalat ürünleri düşük maliyetin yanı sıra kaliteyi de beraberinde sunuyor.


Çin ithalat ürünleri oldukça karlı olmaları nedeniyle son yıllarda oldukça fazla tercih ediliyor. Dünyanın dört bir yanındaki şirketler Çin’den ithalat yapmayı tercih ediyorlar. Çin ithalat yapmak için ise Çin’de bulunan üreticiler ile iletişime geçmek, anlaşmalar imzalamak, gümrük işlemlerini halletmek ve ürünlerin ülkeye girişini sağlamak gibi aşamalardan geçmek gerekiyor. Tüm bu aşamaları siz ve firmanız adına Çin ithalat ofisimizde bulunan profesyonel danışman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

Çin’den mal getirtmek isterseniz elbette internetten araştırma yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. Fakat bu son derece güvensiz ve amatör olacaktır. Çünkü internetten yaptığınız araştırma ile karşınızdaki satıcının kalitesinden emin olamazsınız. İnternette iletişime geçtiğiniz firmalar yüksek ihtimalle sizlere gerçek olmayan bilgiler aktaracak, bu da siz ve firmanızın mağdur olmasına neden olacaktır. Bizden almış olduğunuz hizmet ile bu durumun önüne geçebilirsiniz. Çin ithalat ofisimiz ile ithalat yapacağınız firmayı ayarlamanın yanında bu firmanın üretim tesislerini ziyaret ederek, üretim süreçleri uzman ekiplerimiz ile denetliyoruz. Bu sayede sizlere güvenilir ve sorunsuz bir ithalat süreci sunuyoruz.


Sizlere sunduğumuz hizmetleri belirli kriterler çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Sektörünüzde bulunan öncü firmaların araştırılmasından ürünlerin kapınıza teslimine kadar her süreçte sizlere destek sunuyoruz. İthal edilecek olan ürün belirlendikten sonra minimum bütçe ile maksimum kaliteyi alabileceğiniz firmaları tespit ediyor ve her biri ile ayrı ayrı iletişim kuruyoruz. Belli bir eleme sürecinden sonra süzgecimizden geçen firmaları yerinde ziyaret ederek üretim süreçlerini kontrol ediyoruz. Onayımızı alan firmalardan numune aldıktan sonra siz değerli müşterilerimize rapor sunuyoruz. Sizin de fikrinizi aldıktan sonra ithalat yapılacak firmayı belirliyor ve Çin ithalat ürünleri için sipariş sürecini Çin ithalat ofisimizde gerçekleştiriyoruz


Çin ithalat için bir sonraki süreç ise nakliye ve kargolama. Bunun için ithalatın yapılacağı zamanı ve iklim koşullarını da dikkate alarak hava veya deniz yolundan daha az maliyetli olanı seçiyoruz. Gümrük sırasında gerekli olan belge ve evrakları hazırlıyor ve gümrük müşavirine sunuyoruz. Herhangi bir olumsuzluk durumunda ise kısa sürede çözüm bularak ithalat sürecinin aksamamasını sağlıyoruz.


Diğer bir hizmetimiz ise Çin ithalat fuarı. Her yıl yenisi düzenlenen ve yüzbinlerce firmaya ev sahipliği yapan bu fuarda biz de aktif bir şekilde rol alıyoruz. Binlerce farklı sektörden yüzbinlerce farklı ürünün sergilendiği Çin ithalat fuarında talep etmiş olduğunuz ürünlerin Pazar araştırmasını yapıp üreticileri tespit ediyoruz. Çin ithalat fuarı sayesinde daha iyi bir Pazar taraması yaparak ithalat sürecine çok daha iyi bir başlangıç yapabiliyoruz.

Bu şekilde
Çin İthalat için talep etmiş olduğunuz ürünlerin üreticilerinin tespit edilmesinden, kapınıza gelmesine kadar gerçekleşecek olan her süreçte sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz. İthalat yapacağınız firmaları tespit ediyor, denetliyor, numune istiyor ve kalite tespit çalışmaları yürütüyor, sizin istek ve fikirlerinizi de alarak gerekli olan anlaşmaları imzalıyor, gümrük işlemleri de dahil olmak üzere tüm nakliye sürecinizi sorunsuzca yürütüyor ve ürünlerinizin sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz. Tüm bu süreçlerde ise sizlere arkanıza yaslanıp Çin ithalat ofisimizde bulunan profesyonel kadromuza güvenmek ve sorunsuz bir Çin ithalatının keyfini çıkarmak kalıyor.

Şizde bu konuyla ilgileniyorsanız hemen iletişime geçin. İletişim

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general