Ücretsiz Scripti indir

ChatNet – Php Gelişmiş Sohbet Scripti İndir

18

ChatNet – Php Gelişmiş Sohbet Scripti İndir

ChatNet, web siteniz, mobil uygulamanız veya web uygulamanız için tam teşekküllü bir PHP Ajax Grup Sohbet Odası Komut Dosyasıdır. Tamamen duyarlı ve anlaşılması kolay tasarım, web sitenizi veya uygulamanızı zengin özelliklere sahip bir topluluk ve sosyal platform haline getirecektir.
ChatNet, herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kurulumunun kolay ve son derece özelleştirilebilir olmasını sağlamak için sektörde deneyimli geliştiriciler tarafından tasarlanmıştır.

Bu komut dosyasının çalışması için Flash veya Java gibi tarayıcıya özgü herhangi bir eklenti gerekmez. Çok çeşitli aygıtların bu harika PHP Ajax Grup Sohbet Odası Komut Dosyasını kullanmasını sağlar.

ChatNet, PHP ve MySQL gibi en yaygın kullanılan teknolojilere dayanmaktadır. Paylaşılan sunucuların çoğu, herhangi bir özel konfigürasyon olmadan ChatNet çalıştırabildiğinden, ChatNet’i çalıştırmak için sunucu gereksinimleri konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

ChatNet, oldukça özelleştirilebilir bir PHP Ajax Grup Sohbet Odası Komut Dosyasıdır. Tek bir kod satırını düzenlemeden renklerinden işlevlerine kadar özelleştirebilirsiniz. PHP ve MySQL konusunda bilginiz varsa, kodu kendi kendini açıklayıcı ve iyi yorumlanmış olduğu için özelleştirebilirsiniz. İyi yazılmış belgeler, süreç boyunca size yol gösterecektir.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

Adobe

5 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. lisans anahtarı nedir?

  2. lisans anahtarı nedir?

  3. admin panele nasıl giriş yapacağız

  4. Bu Script mi bozuk yoksa bendemi hata veriyor anlamadım kuramıyorum dosyada sorun var sanki kurulum hakkında yardımcı olabilecek birileri varsa bana ulaşabilirmi tşkler.Radyo Kanalım İçin Sohbet Kısmı için ideal bir sicript ama nedense kuramıyorum sub domaine tşkler yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

  5. script kirilmasi lazim

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general