Ücretsiz Scripti indir

CarePro – Personel Ajans Scripti İndir

0

CarePro, yerel işe alım ajansımızı etkin bir biçimde yönetebilmek için ihtiyacımız olan her şeye sahip. Harika ve geliştirilebilir bir web sitesi oluştur, siparişleri alın ve yönet. İşveren-aday ilişkilerini yönetin, iş ilanları, masaüstü test hesaplayıcı araç. Aynı zamanda güçlü filtreleme araçlar ile kolaylıkla yeni adaylar işe al.

CarePro - Personel Ajans Scripti
CarePro – Personel Ajans Scripti

CarePro, Kârlı bir hizmet olarak yazılım işi yürütmek ister misiniz? O halde başla. Bu komut dosyası tam olarak ihtiyacınız olan tek şey. Sizlere işinizi istediğimiz şekilde büyütme gücü veren birçok seçenekle birlikte gelir. Çok çeşitli aylık ve yıllık plan oluştur. Stripe veya Paypal (veya her ikisini) kurun ve hazırsın. Hepsinden güzel, bu komut dosyası, paylaşılan sunucular da dahil olmak üzere hemen hemen tüm barındırma ile çalışır. Kolalık ile sınırsız plan oluştur. Ayrıca her plan için kullanıcı limitler, hizmet limitler ve disk alanı limitler belirle. Planlar genel yada özel olabilir. Dahası tüm planlar aylık ve yıllık abonelikler destekler. Hali hazırda ücretsiz planlar da oluşturulabilir. Ayrıca ücretsiz denemeleri etkinleştirebilir yada devre dışı bırakabilirsin.

Ajans Scripti
Ajans Scripti

Muhteşem Özellikler

Tüm abonelerinizi yönetici panelinden kolaylık ile yönet. Abone uygulamasından faturalandırma ve ayrıca kullanıma ilişkin bir genel bakış al. Ayrıca hesapları askıya alabilir, planları değiştirebilir ve abone ayrıntılarını düzenleyebilirsiniz. Uygulama, kiracı (abonelik) verileri için tek bir veritabanının veya birden çok veritabanının kullanımını destekler. Tek bir parametreyi değiştirerek modlar arasında ayrıca geçiş yapabilirsin. Aynı zamanda tek veritabanı modu, özellik ile paylaşılan barındırma veya cpanel ortamlarında kullanışlıdır.

KULANIM

Uygulamayı birden fazla para birimi kullanacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Bu, aboneleri yerel para birimlerinde faturalandırmanıza olanak tanır. Gerekirse ödeme yönteminin para birimi de belirtilebilir. Mevcut uygulamalar Paypal, Stripe ve banka ödemeleri desteği ile birlikte gelir. Paypal ve Stripe,aslında abonelik ödemelerini kabul edecek şekilde yapılandırıldı. Seçtiğiniz para birimi için bir ödeme yöntemi belirtilebilir. Yakında daha fazla ödeme yöntemi sunulacak. Diğer yöntemleri entegre etmek için de bizimle iletişime geçebilirsin.

Demo 1

Uygulama, web sitesindeki makaleleri ve gönderileri yönetmek için bir CMS’nin yanı sıra bir bloglama sistemi ile birlikte gelir. Kullanıcılarınız için kullanıcı kılavuzları oluşturmak için kullanabileceğiniz sağlam bir dokümantasyon sistemi de bulunmakta. GForce, kutudan çıktığı anda birden fazla dili destekler. Yeni dil kolaylık ile eklenir.

2 Demo

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general