Ücretsiz Scripti indir

BŞ & UWN v2.3 Flash Oyun Scripti – ASP

1

BŞ & UWN Flash Oyun ScriptiBurak Şimşek tarafından ASP olarak tasarlanıp kodlanan bir Uzmanweb Flash oyun scripti dir. Script içerisinde bir çok özellik mevcut bunları aşağıda görebilirsiniz.

Özellikleri
1. Kategori listesi, oyun arama, rastgele oyun, yeni eklenen oyunlar ve popüler oyunlar gösterilmektedir.
2. Son eklenen oyunlar, en çok oylanan oyunlar gibi konuları anasayfada görebilirsiniz.
3. İletişim bölümü
4. Admin paneli yönetimi
5. Yorum ve puanlama sistemi
6. Hatalı oyun bildirimi
7. Oyunu açtığınızda oyunla ilgili açıklama ve kullanım detayları
8. Duyurular bölümü
9. Reklam alanları
10. Güvenlik için zararlı kodları engelleme ve temizleme özelliği bulunmaktadır.
11. Üyelik sistemi

Kurulumu
1. Öncelikle database adını düzenlemenizi öneriyorum çünkü asp scriptlerde databaseler açık olarak bulunabiliyor. Bunun için Site Dosyaları > db > oyun.mdb dosyasının adını değiştiriniz. Mesela oyunwmscripti.mdb yapınız. Bunu yaptıktan sonra Site Dosyaları > inc_ayarlar.aspdosyasını açınız ve içerisinde bulunan strDBPath = Server.MapPath(“db/oyun.mdb”)bölümündeki “db/oyun.mdb” kısmını az önce değiştirmiş olduğunuz yeni db ismi ile değiştiriniz yani “db/oyunwmscripti.mdb” olarak değiştiriniz.
2. Dosyaları sunucunuza atınız.
3. db klasörüne yazma izni veriniz. Aksi halde admin paneline giriş yapamayabilirsiniz.
4. Scriptin kurulumunun tamamlanmış olduğunu anlamak için www.site-ismi.com/default.aspşeklinde sitenize giriş yapmayı deneyiniz.

Admin Paneli: www.site-ismi.com/yonetim_default.asp şeklindedir. Eğer bu şekilde giriş yapamazsanız sol menüde bulunan üye girişi kısmından aşağıdaki bilgiler ile giriş yapınız ve daha sonra sol tarafta çıkan Yönetim Paneli butonuna basınız.
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: admin

Yeni oyun eklemek için;
Yönetim panelinize kullanıcı adı ve parola ile giriş yapınız. Sol tarafta bulunan Yönetim Menüsükısmından Oyun Ekle bağlantısına tıklayınız. Açılacak olan formda oyunun kategorisini seçtikten sonra oyunun adını, açıklamasını, kullanma klavuzunu, anahtar kelimelerini, küçük resminin adresini, oyunun bulunduğu adresini yazınız ve yorum işlemini seçiniz. Bu bilgileri girdikten sonra Oyunu Ekle düğmesini tıklayınız.

Oyun düzenlemek için;
Yönetim panelinize kullanıcı adı ve parola ile giriş yapınız. Sol tarafta bulunan Yönetim Menüsükısmından Oyun Düzenle bağlantısına tıklayınız. Açılacak olan sayfada oyunların listesi bulunmaktadır. Düzenlemek istediğiniz oyunun üzerine tıklayınız. Açılacak olan formda gerekli bilgileri yazarak Oyunu Güncelle düğmesini tıklayınız.

Oyun silmek için;
Yönetim panelinize kullanıcı adı ve parola ile giriş yapınız. Sol tarafta bulunan Yönetim Menüsükısmından Oyun Sil bağlantısına tıklayınız. Açılacak olan sayfada oyunların listesi bulunmaktadır. Silmek istediğiniz oyunun üzerine tıklayınız ve onaylayınız.

Hatalı oyunlar nedir;
Sitenizin ziyaretçilerinin oyunları oynayamamasından kaynaklanan hatalarda size yaptığı bildirimlerin listesidir. Bu sayfayı açtığınızda hatalı oyunların listesini görebilirsiniz. Eğer herhangi bir oyunda hata varsa gerekli düzenlemeyi yapabilir, silebilir veya hatası yoksa bu listeden çıkartabilirsiniz. Bu sayfaya ulaşmak için yönetim panelinize kullanıcı adı ve parola ile giriş yapınız. Sol tarafta bulunan Yönetim Menüsü kısmından Hatalı Oyunlar bağlantısına tıklayınız.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general