Ücretsiz Scripti indir

Blake von Hauer- WordPress Editoryal Moda Dergisi Teması

0

Blake von Hauer- WordPress Editoryal Moda Dergisi Teması İndir

Ziyaretçileriniz Blake von Hauer’in enfes tadıyla gerçek bir blogda olmalarını sağlayacak.

Moda dünyasında fotoğrafların çoğunun dikey olduğunu biliyoruz. Ve Blake von Hauer onlarla birlikte gitmek için yaratıldı! Ancak endişelenmeyin, yatay fotoğraflarınız Blake ile de mutlu olacak.

Her zaman hatırlayın: Dengeli ve zarif dokunuşlara sahip temalar, içerik estetiğine önem veren kullanıcılar için altın değerindedir. Moda ve dekorasyon blogcularının çoğunlukla bu temalara ihtiyacı var. Çünkü onlar için bir web sitesi görsellerini sergilemek için bir sanat galerisi demektir. Ve Blake von Hauer, tema dünyasının Louvre Müzesi!

Moda dergisi temamızın anahtar kelimesi “kadınsı” diyebiliriz. Pembe ve salor ipeksi tonları vardır. Italik, kalın ve düzenli font stillerinin gelişmiş uyumu, genel kavramla çok iyi bir şekilde uyumludur. Ayrıca, kaydırıcının farklı kullanım stilleri ve widgetize alanlarda elde edilebilecek görünümler temamızı yüksek seviyelere taşımaktadır.

Moda fotoğrafçılığında dikey fotoğraflar oldukça yaygındır. Bu, düzenli temalarda kolayca baş ağrısına dönüşebilir. Ancak temamız hem dikey hem de yatay görüntüleri mükemmel bir şekilde ele alıyor. Dolayısıyla, modern bir moda blog temasında ihtiyaç duyduğunuz birçok özelliği bulacağınızı garanti edebiliriz.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general