Ücretsiz Scripti indir

BeDrive v 2.1.3- Dosya Upload Depolama Ve Cloud Scripti

2

BeDrive v 2.1.3- Dosya Upload Depolama Ve Cloud Scripti İndir

BeDrive, kodlama veya sunucu yönetimi bilgisi olmadan dakikalar içinde kendi tam donanımlı, kendi kendine barındırılan dosya paylaşım ve barındırma web sitenizi oluşturmanıza olanak sağlar.

Yönetici Hesabı ve Panel

Demo sitesindeki giriş sayfasına girerken, önceden doldurulmuş yönetici hesap bilgileriniz olacak. Silme ve düzenleme gibi yıkıcı işlemlerin demo sitesinde devre dışı bırakıldığını unutmayın.
Yönetici hesapları her saatte bir sıfırlanır ve bazı örnek dosyalarla doldurulur.

Düzenli bir kullanıcıyı test etmek için demo sitesine kaydolarak yeni bir hesap oluşturun.

Özellikler

Kolay Kurulum – Kullanımı kolay kurulum ve belgelerle BeDrive’ı kodlama veya sunucu bilgisi olmadan birkaç dakika içinde kolayca kurun.
Ajax Tabanlı – BeDrive, ajax tabanlı bir uygulamadır, yani normal bir site olduğunda ve sayfa yenilemediğinde daha hızlı olur.
Paylaşma – Kullanıcılar, dosya ve klasörleri birden fazla kullanıcıyla paylaşabilir ve işbirliğine izin verebilir.
Yüklemeler – Mevcut tüm yüklemeler için durumu, ilerlemeyi, kalan süreyi ve kalanını görün.
Paylaşılabilir Bağlantılar – İsteğe bağlı son kullanma tarihi, parola ve izinleri olan dosya ve klasörler için paylaşılabilir bağlantılar oluşturun.
Çevirilebilir – Site yönetici panelinden kolayca çevrilebilir, ayrıca çoklu dil desteğine sahiptir.
Duyarlı – BeDrive tamamen duyarlı ve masaüstü, mobil, tablet ve diğer cihazlarda çalışacak.
Dosya Önizlemeleri – Dosyayı indirmek zorunda kalmadan, doğrudan tarayıcıda ses, video, metin, pdf, zip ve görüntüler içeren birden fazla dosya türünü önizleyin.
Amazon S3, DigitalOcean, Dropbox Storage – Kullanıcı yükleme dosyalarını birçok farklı bulut hizmeti ve sağlayıcısında kolayca depolar.
Dokümantasyon – BeDrive, kurulumdan tüm özelliklere kadar her şeyi açıklayan ayrıntılı dokümantasyon ile birlikte gelir.
Kimlik Doğrulama – Sosyal giriş (facebook, twitter ve google), normal giriş, kayıt, şifre kurtarma, hesap ayarları ve daha fazlasını içeren tam özellikli kimlik doğrulama sistemi.
Roller ve İzinler – Kullanıcılara, sitedeki belirli işlevlere erişim vermek veya bunları kısıtlamak için kullanıcılara roller ve izinler atayın.
Kaydı Devre Dışı Bırak – Kayıt, yönetici panelinden tamamen devre dışı bırakılabilir, böylece yalnızca yönetici panelinden el ile oluşturduğunuz kullanıcılar oturum açabilir.
Izgara ve Liste görünümleri – Hem ızgara hem de liste görünümleri, kullanıcı tarafından serbestçe değiştirilebilir ve böylece daha fazla tercih ettiklerini seçebilirler.
Reklamlar – Reklam kodlarını yönetici panelindeki entegre reklam alanlarına yapıştırın; BeDrive bunları otomatik olarak görüntüler.
Profesyonel Tasarım – Google’ın malzeme tasarımına dayanan piksel mükemmelliğinde profesyonel tasarım.
Görünüm Düzenleyici – Site görünümünüzü (renkler, logo, açılış sayfası, menüler vb.) Görünüm düzenleyiciden kolayca yönetin.
Ayarlar – Yönetici panelinde, siteyi ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanıza izin veren birçok ayar vardır.
Analytics – Google analytics, yönetici paneline entegre edilmiştir, böylece sitenizin nasıl çalıştığını görmek için ayrı bir sayfa açmanıza gerek kalmaz.
Birden Çok Ana Sayfa – Açılış sayfası, giriş sayfası veya kendi özel html sayfanız dahil olmak üzere birden fazla ana sayfa arasından seçim yapın.
(İsteğe bağlı) Ödemeler sistemi – BeDrive, kullanıcılarınıza zahmetsiz bir şekilde farklı miktarlardaki alan planları (sizin tarafınızdan tamamen yapılandırılabilir) sunmanızı sağlayan entegre abonelik sistemi ile birlikte gelir, bu sistem gerekmedikçe tamamen devre dışı bırakılabilir.
Sürükle ve Bırak – Dosya ve klasörleri yüklemek, seçmek ve taşımak için doğal sürükle ve bırak özellikleri.
İçerik Menüsü – Tamamen entegre içerik menüsü (dosya veya klasör üzerinde sağ tıklama), silme, kopyalama, paylaşma, taşıma, yeniden adlandırma, bağlantı alma ve daha fazlasını beklediğiniz tüm işlemlerle kullanılabilir. Bu menüye, gezinme çubuğundan dokunma tabanlı cihazlarda da erişilebilir.
Çöp Kutusu – Silinen öğeler önce çöp kutusuna taşınır, böylece daha sonra geri yüklenir.
Sık Kullanılanlar – Sık kullanılan dosyalar veya klasörler böylece onları sık kullanılanlar sayfasından daha sonra kolayca bulabilirsiniz.
Arama – Güçlü arama, her derinlikte bulunan dosya ve klasörleri bulacaktır.
Dosya Detayları – Sağdaki kenar çubuğu, seçilen dosya veya klasör ayrıntılarını ve ayrıca önizlemeyi (varsa) görüntüler.
Kaynak Kodu – Satın aldığınızda tam ve şifrelenmemiş kaynak kodunu alacak ve kolay özel değişikliklere izin vereceksiniz.

Gereksinimler

PHP> = 5.6
PDO Uzantısı (varsayılan olarak etkindir)
php_fileinfo Uzantısı (varsayılan olarak etkindir)
MySQL, Postgres, SQLite veya SQL Veritabanı Sunucusu.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general