Ücretsiz Scripti indir

Arcadia v1.6.6 Oyun Scripti – Arcade Gaming Platform

0

Arcadia ile kendi çarşı topluluk platformunuzu başlatın. Bu özellik dolu PHP betiği, 26.000’den fazla yüksek kaliteli Flash ve HTML5 oyunları, 9 tema rengi, 3 farklı avatar stili, oyun sunumu ve daha fazlasıyla gelir; böylece bir birinci sınıf arcade platformu yaratabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Özellikler

26.000+ Oyunlar – Kongregate, Softgames, Gamepix, Scirra Arcade, Spilgames ve daha pek çok şeyden kaliteli Flash ve HTML5 oyunları! Otomatik oyun alma özelliğini kullanarak getir!
Oyun Önerileri – Atölye kullanıcılarınız oyunlarını gönderebilir ve onaylandığında puan kazanabilirler!
Tema Renkleri – Atacağınız stile hangi renkle uyacak? 9 farklı tema renk arasından seçim yapın! Alizarin, nehir, ametist ve daha fazlası!
Varsayılan Avatarlar – Varsayılan avatarlar için 3 farklı stil! Gmail stili, Robohash Canavarlar ve Sevimli Avatarlar! Stilinizi seçin!
Oyun İnceleme Sistemi – Salon kullanıcılarınızdan bekleyen gönderilen oyunları onaylayın veya silin!
Oyun Özellikleri – Favorilere ekleme, raporlama, gönderme, düzenleme, silme, yorum ekleme, tam ekran modu, yıldız derecelendirmeleri, gömme, ilgili oyunlar, son oyuncular ve daha fazlası!
Akıllı EXP Sistemi – Oyun oynamak, oyun sunmak, yorumlar eklemek, sitenize kalmak, kullanıcıları yönlendirmek ve daha pek çok şey yapmak! Diğer üyeleriniz gönderdiğiniz oyunları oynarken dahi puan kazanabilirsiniz!
Komple Kullanıcı Sistemi – Kayıt, giriş, şifremi unuttum, çevrimiçi üyeler, kullanıcı yorumları, afiş tablosu, rütbe, exp, avatarlar, profil kapakları, çok düzeyli kullanıcılar, dil tasarrufu ve daha fazlası!
Sistem Sıralaması – Kullanıcıların puan kazanmalarına ve sıralamalarına izin verilmesi ve “Oyuncuların Tanrısı” olmasına izin verin!
Shoutbox – Diğer çevrimiçi oyuncularla sohbet edin! sohbet komutlarıyla ve canlı çevrimiçi sayımla! Bağırın ve canlı olarak konuşun!
Sosyal Giriş – Facebook, google veya twitter hesaplarını kolayca kullanarak giriş yapın!
3 Yorum Sistem – Kullanıcılarınızın varsayılan yorumlar, facebook yorumları veya ek açıklamalar kullanarak oyunları yorumlamasına izin verin!
Reklam Hazır – Reklamlarla $ dolarlık $$ kazanın! Ana sayfaya adsense banner, oyun sayfası, oyun çerçeve, giriş sayfası ve daha pek çok şey yerleştirin!
Güzel URL’ler – İnsan okunabilir bağlantılarıyla çarşı sitenize kolayca erişin, aynı zamanda sitenizin arama motoru görünürlüğünü de artırır!
SEO Optimize Edilmiş – Url’lerden meta etiketlere! Otomatik sayfa meta etiketleri oluşturma ve sosyal paylaşım için açık grafik etiketleri üretimi ile!
Duyarlı Şablonlar – 2 farklı önyükleme çarşı tasarımı, farklı cihazlara sığacak ve mükemmel görünecek şekilde tasarlanmış şablonlar.
Kontrol Paneli – Çok işlevli kontrol panelindeki her şeyi yönetin! Geniş bir ayar yelpazesini yapılandırın, istatistikleri kontrol edin, kullanıcıları yönetin, reklamları yönetin, raporları yönetin, sayfaları yönetin, kategorileri yönetin ve daha fazlası!
Akıllı Mobil Algılama – Kullanıcının bir mobil veya tablet cihazı kullanıp kullanmadığını otomatik olarak algılar ve sistem sadece dokunmatik uyumlu oyunları göstererek ve sayfaları optimize ederek mobil ortama göre ayarlayacaktır.
Çok Dilli – Kendi dilinize kolayca tercüme edin! Sistemdeki olası tüm dizeler daha iyi kullanıcı deneyimi sağlamak için çevrilir! Ayrıca, kullanıcılarınızın farklı dillerde oyun aramasına olanak tanıyan çok dilli arama özelliğine de sahiptir!
Akıllı Önbelleğe Alma – Site yükleme süresini büyük ölçüde geliştirir ve pürüzsüz bir kullanıcı deneyimi için veritabanı yükünü azaltır.
API Sistemi – Kullanımı kolay api’yi kullanarak çarşı siteniz için kolayca bir eklenti oluşturun! Kullanıcılarınızın oyunlarını ve kullanıcı profillerini kendi web sitelerine gömmek de mümkündür!
Oyun Dağıtımı – Diğer çarşı sitelerinin oyunlarınızı almalarına izin verin! Kendi oyun dağıtım sisteminizi oluşturun ve oyun sağlayıcısı olun!
Ajax Powered – Ultra hızlı oyun sayfalama, yorum sayfalama, dinamik form tasarrufu ve daha fazlası! Bant genişliği tasarruf edin!
Easy Installer – Arcadia’yı kolayca saymak için 1, 2, 3 olarak kurun! Maymun çalışması yok ve katalog bokları gerekmiyor!
Tonlarca Özellik – Anti blok, son yorumlar, yeni kullanıcılar, son oyun oyuncuları, son aramalar, özel sayfalar, çevrimiçi kullanıcılar, kategori yönetimi, dil yönetimi, sosyal paylaşım, lider panosu, kızarmış ekmek uyarıları, oryantasyon algılama ve daha fazlası!

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. Script için çok teşekkür ederim.

  2. Merhaba
    Siteniz içerik olarak oldukça zengin ve herkese hitap ediyor.
    Teşekkürler

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general