Ücretsiz Scripti indir

AppStore Scripti – iOS Apps Mağaza Scripti

0

 

Şaşırtıcı uygulamaları keşfetmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı, AppStore komut dosyası ile en yeni ve en popüler uygulamalarla dolu bir anlık ve tam otomatikleştirilmiş uygulama web sitesine sahip olabilirsiniz.

Uygulama Tonları

Mobil uygulamalar için küresel pazar zaten bir milyar dolarlık endüstridir ve bu sene ilk kez müzik sektörünün üstesinden gelmeye ve her geçen gün daha da büyüyor. Artık iTunes api kullanımı ile AppStore betiği, en yeni ve en popüler uygulamalarla her zaman güncel olan hızlı, hafif ve büyük bir uygulama mağazası bağlı web sitesine sahip olmayı mümkün kılıyor. AppStore komut dosyası modern ve duyarlı bir tasarıma sahiptir, ana sayfa, istediğiniz bir uygulama türü ve hatta belirli bir uygulama bölümü seçebileceğiniz en popüler uygulamaları gösteren bir kaydırma döngüsü içerir. site ayarlarında, ana sayfa daha hızlı yükleme için önbelleğe alınır.

Kullanıcılar AppStore’a çeşitli bölümlerde gözatabilirler; yeni uygulamalar, yeni ücretsiz uygulamalar, yeni ücretli uygulamalar, en iyi ücretsiz uygulamalar, en çok beğenilen uygulamalar ve en çok ücretli uygulamalar Kategoriye göre en popüler uygulamaları da görüntüleyebilir veya aradığınız herhangi bir uygulamayı bulmak için arama işlevini kullanabilirsiniz. Tüm sayfalar, daha hızlı yükleme için jQuery tembel yükleme görüntüleri ve küçük ızgara, büyük ızgara ve liste görünümü için bir görünüm değiştirici seçeneğine sahiptir.

Detaylı Uygulama Sayfaları

Tek uygulama sayfaları, kategori, yayınlanma tarihi, sürüm, dosya boyutu, geliştirici, uyumluluk, açıklama ve müşteri puanları gibi uygulama hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Bağlı kuruluş jetonu site ayarlarında mevcutsa iTunes ortaklık düğmeleri görünecektir. Varsa, iTunes kullanıcılarının yorumları ve aynı geliştiriciden gelen diğer uygulamalar için bölümler de gösterilir. İsteğe bağlı bir Disqus yorum bölümü vardır ve ayrıca AddThis sosyal paylaşım düğmeleri ve reklam noktaları mevcuttur.

Desteklenen 130 Ülke

Ülkenizdeki en popüler uygulamaları almak için kendi ülkeniz için iTunes mağazasını kullanmayı seçebilirsiniz, burada desteklenen ülke listesini görebilirsiniz. AppStore komut dosyası çeviri ayarları ile birlikte, web sitenizin tamamını istediğiniz herhangi bir dile kolayca dönüştürebilirsiniz.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

8 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general