Ücretsiz Scripti indir

Ak Parti Aday Scripti + Chp Ve Mhp Temalı

2

Uploads klasorune 777 chmod izni verin alt klasörleriyle birlikte sonra  admin / include / baglan.php  veritabanı bilgilerini düzeltin sonrada sql up ederek  kullanın.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com


Bağdat caddesi bayan arkadaş
Acıbadem bayan arkadaş
Topkapı bayan arkadaş

9 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. kurulum hakkında bilgi verirmisiniz ak partı kuracamda

    • Dosyaları ftp nize upload edin sql dosyasınıda phpmyadmine mysql a yükleyin ondan sonra çıkacak sorunları buraya yazarsanız ilgilenebiliriz. Sayfanın gelmesi gerekli sonra gerekli resimleri yazıları düzenleyebilirsiniz.

  2. kurulum yaptım ancak linler çalışmıyor

  3. 500 hatası var

  4. Hocam kurulumu yaptım. Her şey sorunsuz. Fakat şöyle bir problem var. Admin panelinde Site ayarları düzenlemeye çalıştığımda elle girdiğim verileri kaydetmiyor. Yani değişmiyor. Fakat phpmyadminden değiştirince site titlesi filan değişiyor. Paneldeki hata nedir? Functions.php de bi hata göremedim. site_ayar.php dosyasında hata olabilir bi yardımcı olabilir misiniz?

  5. ilgilenen arkadaş varsa /// Site ayar problemini çözdüm yönetim panelinden logo ve site ismini degiştirebilirsiniz ve diger ayarları. Bir miktar ucret ile temanın onarım halini gönderebilirim. alper1784@hotmail.com adresinden iletişime geçebilirsin

  6. 500 hatası alıyorum yardımcı olabilecek olan varmı ?

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general