Ücretsiz Scripti indir

Advanced Gelişmiş PHP URL Kısaltıcı – Ücretsiz Script indir

0

Advanced Gelişmiş PHP URL Kısaltıcı – Ücretsiz Script indir

Gelişmiş PHP URL Kısaltıcı, Ziyaretçilerinizin URL’lerini kısaltmasına, ziyaretleri izlemesine ve daha fazlasını yapmasına olanak tanıyan güçlü. Temiz ve hafif bir php betiği. Ayrıca şık Metro tasarımı, tam uyumlu Android, iPhone ve Windows Phone telefonlar. Ve geliştiricilerin kısaltılmış URL’ler, yerel URL’ler, erişim, tarih ve saat gibi yararlı bilgileri almasına olanak tanır. Aynı zamanda bir API ile birlikte gelir.

Uzun bir bağlantıyı, tıklamaları izlemek ve pazarlama kampanyalarınızı optimize etmek için kullanabileceğiniz akıllı bir kısa bağlantıya kısaltmanıza olanak tanır. URL kısaltma web sitesini hızlı bir şekilde başlatmak için size birçok benzersiz araç sunar. Özelliklerden bazıları coğrafi hedefleme, cihaz hedefleme, premium üyelikler, güçlü bir gösterge panosu ve yönetici panelinin yanı sıra çok sayıda CMS aracını içerir. hayalinizi yaratmanıza yardımcı olmak için. 9 yılı aşkın bir süredir aktif olarak geliştirilmektedir, bu nedenle her güncellemede daha iyi olmaya devam etmektedir (inanılmaz değer!).

Komut dosyasını aşağıdaki kimlik bilgileriyle test edebilirsiniz. Bunlar yönetici hesabı ve kullanıcı hesabıdır. Giriş yaptıktan sonra, yönetici paneline erişmek için üst kısımdaki “Yönetici” seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Demonun haftalık olarak sıfırlanacağını lütfen unutmayın.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general