Ücretsiz Scripti indir

AdHook – Dijital Reklam Ağı Scripti

0
AdHook – Dijital Reklam Ağı Scripti İndir

AdHook – Dijital Reklam Ağı Scripti İndir

Adhook, Reklamcılık İçin Komple Reklamlar Ağı Komut Dosyasıdır. AdHook, reklamverenlerin ve yayıncıların (web yöneticilerinin) reklam alanlarını satmak ve satın almak için bir araya geldiği bir pazardır. Adhook sınırsız reklamverenleri, yayıncıları ve reklamları destekler. Reklamları etkili bir şekilde sunmak için sistemi optimize ettik. Tek eşik, sunucu performansınız ve mysql veritabanı performansınızdır. Sunucu yapılandırmanız ve performansınız ne kadar iyi olursa, sistemde o kadar çok veri varlığı olabilir. Senaryoda herhangi bir kısıtlama yoktur. Yayıncıların, web sitelerinden para kazanmalarına izin verin ve yönetici, kârdan bir pay edinsin. şu andaki paypal, skrill, strip, paytm, paystack, vougepay, coinpayments, blockchain ve daha fazlası gibi 20+ Ödeme yöntemi desteği.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review  |  Read reviews and comments
1 Comment
  1. ADHOOK reklam ağı scripti bu scriptin yönetim paneli kısmı varmı yani scripti istediğimiz gibi düzenleyebiliyor muyuz yardımcı olabilir misiniz ?

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general