Ücretsiz Scripti indir

WordPress HayalOyun Teması V2

0

WordPress HayalOyun temasınının ilk sürümünü “Bugüne kadar yazılmış en iyi özelliklere sahip WordPress Oyun Teması” olarak lanse etmiş ve oldukça büyük beğeni ve kullanıcı kitlesine ulaşmıştık.

HayalOyun V2’i ise “DEV SİTELERDEN FARKINIZ KALMASIN DEMİYORUZ, DEV SİTELERE FARK ATIN DİYORUZ” sloganı ile sizlere sunuyoruz.

Çünkü WordPress HayalOyun V2 ile oyun sektörüne yön veren dev sitelerde bile olmayan özellikleri sizlerle buluşturuyoruz.

WordPress HayalOyun V2 ÖZELLİKLERİ

Farklı Tasarım Seçeneği (Seçmeli)
Wordpress HayalOyun Teması’nda Mavi, Klasik, Gold ve Bordo Mavi olmak üzere 4 farklı tasarım seçeneği vardır. Bu tasarımlardan dilediğinizi HayalOyun Panel’den 1 tık ile değiştirebilirsiniz.

HayalPanel

Sitenizle ilgili tüm ayarları HayalPanel’den yapabilirsiniz. Bu şekilde kod bilgisi sahibi olmanıza gerek yoktur. Ya da bu özellik ile kodlar arasında boğuşmadan ve sitenizin yapısını bozacak bir kod hatası yapmadan dilediğiniz değişikliği yapabilir, sayaç kodları, analystic kodları, reklamlar gibi herşeyi bu panelden ayarlayabilirsiniz.

En Çok Oynanan Oyunlar (Aktif/Pasif edilebilir)

En çok oynanan oyunlar özelliği ile anasayfa da ve ayrı bir En Çok Oynanan Oyunlar sayfasında en çok oynanan oyunları gösterirsiniz. Bu özellik neredeyse bütün temalarda ki gibi plugine bağlı olarak çalışmaz. Tema içinde gerekli kodlama yapılmıştır, plugine ihtiyaç duymadan oynanmalar sayılır. Bu özelliği ve bu oyunlara ait alanı HayalPanel’den tek tık ile aktif pasif edebilirsiniz.

En Yüksek Puanlı Oyunlar (Aktif/Pasif edilebilir)

En yüksek puanlı oyunlar özelliği ile anasayfada ve ayrı bir En Yüksek Puanlı Oyunlar sayfasında sitenizde en yüksek puana sahip oyunları gösterirsiniz. Bu özelliği ve bu oyunlara ait alanı HayalPanel’den tek tık ile aktif pasif edebilirsiniz.

Rasgele Oyunlar (Aktif/Pasif edilebilir)

Anasayfada rasgele oyun alanı, 2 adet. Rasgele Oyunlar özelliği, arka sayfalarda kalmış, pek ziyaret edilmeyen, bu nedenle Google tarafından değer verilmeyen oyunlarınızın oynanmasını sağlar, böylece bu oyunlara ziyaretçilerin girmeye başlaması ile Google bu sayfalarınıza değer verir ve arama sonuçlarında daha üstlere taşır. Rasgele oyunlar otomatik çalışmaktadır, siteye her girildiğinde siteden rasgele 2 oyun seçer ve orada anasayfada gösterir. Bu özelliği ve bu oyunlara ait alanı HayalPanel’den tek tık ile aktif pasif edebilirsiniz.

Facebook Yorum (Seçmeli)

Sitenizde isterseniz WordPress yorum isterseniz Facebook yorum kullanabilirsiniz. HayalPanel’den tek tık ile değişimi yapabilir, hiç bir ayara gerek olmadan Facebook yorumu sitenizle tam entegre olarak çalıştırabilirsiniz.

Oyun Öncesi Bilgi Sayfası (Aktif/Pasif edilebilir)

Oyun öncesi sayfa ile sayfa görüntüleme sayınızı ve orantılı olarak reklamlara tıklama oranını arttırabilirsiniz. Bu özelliği dilerseniz HayalPanel’den pasif edebilir, oyun oynama sayfası öncesi ara sayfası etkisiz hale getirebilirsiniz.

Oyun Yükleniyor (Aktif/Pasif edilebilir ve süre ayarlanabilir)

Oyun yükleniyor özelliği ile oyun öncesi reklam gösterebilirsiniz. Bu özelliği HayalPanel’den aktif/pasif yapabilir ya da süresini değiştirebilirsiniz.

Dosya Şifresi : www.scripttr.org

5.5 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general