Ücretsiz Scripti indir

WordPress Haber Magazin Teması – NewsWorld Teması

0

newsworld-tema

WordPress Standartlarına Uygun Kodlama
Kodlaması standartlara uygun yapıldığından çıkacak tüm yeni WordPress sürümlerini desteklemekte, HTML5 ve CSS3 kodlama dilleri kullanılarak hazırlanmış.

Global Renk Seçimi Yapma
Temanız için dilediğiniz bir renk seçimi yaparak uygulayabilirsiniz.

Görsel Tema Ayarlama
Temaya özel hazırlanmış düzenleme özelliği sayesinde yapacağınız ayarlamaları görsel olarak anında görüntüleyebilirsiniz.

Mobil Görüntülemeye Hazır
Oluşturacağınız site mobil cihazlarda (iphone, android, ipad vb) görüntülenmesi için uygun hale getirilmiş, siteyi hazırlayıp yayınladığınızda mobil ortamlarda da rahatlıkla görüntülenecektir.

Google Yazar Ayarları
Google arama motorunda yazar bilgisi otomatik olarak gösterilecek. Ayrıca bunun nasıl kullanılacağı ile ilgili tema içerisinde bir yardım dökümanı da bulunmaktadır.

Demo İçerik
Temanın demo sayfasında gördüğünüz içeriği dilerseniz yeni dizayn edeceğiniz siteye aktarma şansınız mevcut. Böylelikle site içeriğini oluşturmak için demo sayfaları inceleyip temanın kullanımını kavrayabilirsiniz.

Popüler SEO Eklentileri ile Uygunluk
All in One SEO & Yoast’s WordPress SEO gibi popüler SEO eklentileri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Dilediğinizi yükleyip kullanabilirsiniz.

Magazine3 Bileşenleri
Temayı hazırlayanlar tarafından eklenmiş Popüler Yazılar, Reklam Ekleme, Sosyal Paylaşım, FaceBook Beğenme gibi birçok bileşen mevcut ve dilediğinizi kullanma şansınız var.

Reklam Alanları
6 farklı kısıma eklenmiş, dilediğinizi etkinleştirip kullanabileceğiniz hazır reklam alanları oluşturulmuş. Google Adsense veya başka bir reklam veren tarafından sağlayacağınız reklamları yada kendi reklamlarınızı kolaylıkla bu alanlarda yayınlayabilirsiniz.

Dilediğiniz Dile Tercüme Etme
Temayı Türkçe veya başka bir dile rahatlıkla tercüme edebilirsiniz, ayrıca bu yazıyı okuduktan sonra temayı satın almaya karar verdiyseniz Türkçeye tercüme konusunda yardımcı olacağım. Tercüme için iletişim sayfasından talepte bulunabilirsiniz.

Magazin veya haber siteleri için oldukça iyi bir tema olduğu düşüncesindeyim. Bir de aynı temanın ücretsiz versiyonu bulunmakta. Güncelleme ve yardım konularında kısıtlamalar bulunuyor ancak dilerseniz bu ücretsiz versiyonunu da deneyebilirsiniz.

9 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general