Ücretsiz Scripti indir

Olx Alışveriş Scripti

-2

Olx Alışveriş Scripti

Bir sınıflandırılmış web sitesini başlatmak istiyorsanız, mükemmel bir yerdesiniz; zengin özellikli OLX klonumuzu hayata geçirdik. OLX komut dosyası çevrimiçi pazarlama yoluyla ürün satın alıp satmanıza yardımcı olur. Gadget’lar gibi bir ürün satın almak isterseniz, sitenizle birlikte check-in yapabilir ve var ise devam edebilirsiniz. Bir ürünü satmak isterseniz, ürün için bir ilan yayınlayabilir ve devam edebilirsiniz. Ürünleriniz kendi tarzlarına yerleştirilen kategorilerinize dayalı olarak ürünleriniz için reklam görüntüleyebilirsiniz. Satılacak ürünler için gerekli resimlerin bulunduğu reklamlar oluşturabilirsiniz.

Sınıflandırılmış reklamlar listeleme senaryosu, kendilerine ait olanlara yerleştirilecek ürünlerle birlikte kategorilere ayrılmıştır. Otomobiller, gadget’lar, emlak, evlilik, eğitim vb. Çeşitli kategorileri destekler. Google reklamları ve banner reklamlar tarafından desteklendiğinden bu senaryo ile iyi gelir elde edebilirsiniz. WordPress sınıflandırılmış reklamlar teması, ana sayfanın tasarımını değiştirebilen, çok sayıda kategori ekleyebilen, iletişim bağlantıları ve diğer gerekli bilgileri ekleyerek ilgilendikten sonra yönetici aracılığıyla özelleştirilebilir. Web sitesinin temel düzenini de düzenleyebilirsiniz.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

8.5 Total Score

Add your review  |  Read reviews and comments
1 Comment

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general