Ücretsiz Scripti indir

Newspaper V8.5.1 WordPress Theme – WordPress Gazete Teması

0

Gazete, makaleleri kolaylıkla blog yazıları yazmanıza olanak tanıyan bir WordPress temasıdır. Size büyük destek ve yardım sunuyoruz!

Gazete şablonu bir haber, gazete, dergi, yayıncılık veya inceleme sitesi için mükemmel. Aynı zamanda YouTube’daki videoları destekler ve bir derecelendirme sistemi içerir. Şu ana kadar bbPress Forum, BuddyPress, Buddy Press ve WooCommerce ile tema entegre edilmiştir. En iyi temiz SEO uygulamalarını kullanır ve bunun üzerine, hızlı, basit ve kullanımı kolaydır. Buna ek olarak Gazete, duyarlı Google Reklamları ve AdSense’i destekliyor.

Bu, mevcut en hızlı gazete teması. Gerçekleştirmek için temanın her yönünü en iyi şekilde ayarlamak için oldukça zaman harcadık.

Tüm sorgular en iyi olduğu için elle kontrol edilir; tüm görüntüler ve kaynaklar site yükünü hızlı bir şekilde cesaretlendirir ve tüm komut dosyaları profillendirilir ve en yüksek hızda çalışacak şekilde değiştirilir.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general